שתף קטע נבחר

גילה קצב בחקירה: "בעלי לא טיפוס שיאנוס"

"ידיעות אחרונות" חושף הבוקר את עדותה המלאה של גילה קצב, רעיית הנשיא לשעבר, בפני חוקרי המשטרה בדצמבר אשתקד. על א' מבית הנשיא אמרה קצב: "ריחמנו עליה. הבחורה חולה"

"זה לא יכול להיות. הוא לא טיפוס שיאנוס. אני מכירה אותו. הוא יקרע לה את המכנסיים בכוח? זה כל כך אבסורד" - כך מספרת גילה קצב, רעייתו של הנשיא לשעבר, לחוקרי המשטרה בדצמבר אשתקד. "ידיעות אחרונות" מביא הבוקר (יום ה') את עדותה המלאה של קצב, שבה דיברה על הטלפונים המאיימים שקיבלה מ-א' שעבדה בבית הנשיא, הפחד של בעלה ועל אמונהּ המוחלט בו.

 

בין שאר הנושאים שעליהם העידה קצב, נוהלי הכניסה לחדר העבודה של הנשיא והיכרותה עם א', שעליה אמרה "ריחמנו עליה. הבחורה חולה. אני לא נכנסתי לזה. אני יודעת שיש לה מחלה שאין לה מרפא. בעלי סיפר לי את זה".

 

קצב סיפרה לחוקרי המשטרה על המתנות והפתקים ש-א' נתנה לנשיא לשעבר, על התנהגותה ועל האופן שבו נהגה להתלבש כשעברה לעבוד בלשכת הנשיא: "כל ההתנהגות השקטה שלה השתנתה לחלוטין. היא באה בהופעות חשופות מאוד שזה מאוד הפריע כי זה לא מתאים לבית הנשיא. באים אנשים מכובדים, רבנים... אני גם הערתי לה אישית כי זה היה מאוד לא יפה... היה איזה יום שהרב ב' היה, והיא יושבת עם כל החזה".

 

לקראת תום עדותה הביעה קצב אמון מוחלט ומלא בבעלה: "אני הכרתי את כל שלוש הבחורות... אני אומרת מכל הלב, אני מאמינה בו במאה אחוז".

 

  • העדות המלאה מתפרסמת היום ב"ידיעות אחרונות"

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בני הזוג קצב
צילום: עידו ארז
מומלצים