שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שליש מהישראלים: "לא מרוצים מחיי המין שלנו"

  סקר המין של חברת דורקס מגלה כי המצב בין הסדינים לא מרטיט אצל 32% מהישראלים. עוד עולה מהסקר: 61% מהישראלים מקיימים יחסי מין לפחות פעם בשבוע, ו-60% מעולם לא השתמשו באביזרים לגיוון חיי המין (מה שאומר ש-40% דווקא כן). ובעולם – הניגרים הכי מרוצים מחיי המין, היפנים – הכי פחות

  אז מה המצב בחדר המיטות? אצל שליש מהישראלים הוא לא משהו. סקר חדש שערכה חברת דורקס לרגל השקת טבעת רטט, מגלה כי חרף חיי המין העגומים אצל כ-32% מהישראלים, הרוב מעולם לא השתמשו באביזרים להעשרת חיי המין.

   

  הסקר מגלה כי הצעירים פתוחים יותר לשימוש באביזרים: 48% השתמשו
  סקר הסקס
  32% לא מרוצים מחיי המין
  39% רווקים לא מרוצים מחיי המין
  61% עושים סקס פעם בשבוע
  20% ללא חיי מין
  50% פנויים ללא חיי מין
  באביזרים להעשרה וגיוון חיי המין, לעומת 30% מבני 46 ומעלה. 65% מהנשואים לא השתמשו באביזרי מין, לעומת 52% מהרווקים. לא נמצאו הבדלים מובהקים בין גברים לנשים בשאלת השימוש באביזרי העשרה לחיי המין.

   

  גברים פחות מרוצים מנשים

  מנתוני הסקר עולה עוד כי 32% מהישראלים כלל אינם מרוצים מחיי המין שלהם. הנשים הישראליות יותר שבעות רצון מחיי המין שלהם: רק 28% מהנשים ציינו כי כלל אינן מרוצות מחיי המין לעומת 37% מהגברים.

   

  לעומת הישראלים, הניגרים הכי מרוצים מחיי המין שלהם. מסקר שערכה לאחרונה חברת דורקס העולמית עולה כי 67% מהניגרים ענו לשאלה "האם אתה מרוצה מחיי המין שלך" כי הם מרוצים מאד. אף ניגרי שענה לסקר לא השיב כי הוא אינו מרוצה כלל מחיי המין שלו. בתחתית רשימת תושבי הכדור שמרוצים מחיי המין שלהם נמצאים היפנים: רק 15% מהם העידו כי הם מרוצים מהסקס.


  עזבו אביזרים, קפצו לאמבטיה. הנשואים מרוצים יותר (צילום: גט אימג') 

   

  רוב אלה שאינם מרוצים מחיי המין הם בגילאי 31 עד 45: 40% מהם העידו על חוסר שביעות רצון בחדר המיטות, בעוד שרק 28% מבני 46 ומעלה כלל אינם מרוצים מחיי המין. רבע מאלה שאינם מרוצים מחיי המין הם דווקא אלה שמצויים במערכת יחסים קבועה, בעוד שכ-90% מאלה שנמצאים במערכת יחסים של פחות משנה מרוצים.

   

  רווקים נהנים פחות מנשואים

  הנשואים מרוצים יותר מחיי המין שלהם: בעוד שכ-27% מהנשואים לא שבעי רצון מחיי המין שלהם נמצא כי אחוז הרווקים שאינם שבעי רצון מחיי המין שלהם הוא כ-39% מהרווקים.

   

  61% מהישראלים מקיימים יחסי מין לפחות פעם בשבוע בעוד ש- 20% לא מקיימים יחסי מין בכלל. היוונים הם המובילים בתדירות קיום יחסי מין: לפחות 87% מהיוונים מקיימים יחסי מין לפחות פעם בשבוע. היפנים הם ככל הנראה האומה הפרידג'ידית ביותר: רק 34% מהיפנים העידו על עצמם כי הם מקיימים יחסי מין לפחות פעם בשבוע.

   

  הסקר בחן גם את השפעת מערכת היחסים על תדירות חיי המין: נמצא כי אחרי חמש שנים במערכת יחסים קבועה, יורדת התדירות השבועית הממוצעת של קיום יחסי מין ל-1.6 פעמים בשבוע. זאת לעומת מי שמצוי במערכת יחסים חדשה יחסית (עד שנה) - אז הממוצע הוא 2.99 פעמים בשבוע, ומי שנמצא במערכת יחסים של שנה עד חמש שנים – מקיים יחסים בממוצע 2.51 פעמים בשבוע. תדירות קיום יחסי המין הממוצעת לשבוע גבוהה יותר באופן מובהק בקרב הנשואים (1.62) מאשר בקרב הרווקים (1.28).

   

  קרוב ל-50% מהפנויים והפנויות העידו כי אינם מקיימים יחסי מין, או שהם מקיימים יחסי מין פחות מפעם בחודש: 41% מהרווקים אמרו כי הם אינם מקיימים כלל יחסי מין, ותשעה אחוזים נוספים העידו שהם מקיימים יחסים פחות מפעם בחודש. 43% מהגרושים אינם מקיימים יחסי מין, 6% נוספים מקיימים יחסי מין פחות מפעם בחודש ו- 50% מהאלמנים לא מקיימים כלל יחסי מין.  

  פורסם לראשונה 17/07/2007 22:31

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גטי אימג' בנק ישראל
  לא בא לך?
  צילום: גטי אימג' בנק ישראל
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים