שתף קטע נבחר

אסם מודה: התרופפה המשמעת ולא קוימו נהלים

החברה מסרה בהודעה לבורסה, כי "בעקבות המעבר הצפוי למחסן הלוגיסטי החדש בשהם, התרופפה המשמעת במחסן הקפוא המצונן בפתח תקווה". עוד נמסר, כי החברה משוכנעת שמוצריה תקינים וראויים למאכל

אסם מודה הבוקר (ה'), כי לא קוימו נהלים בסיסיים ויסודיים לשמירת שרשרת הקירור במחסן "אסטיב" בפתח תקווה.

 

בהודעה לבורסה שפירסמה החברה היא מוסרת, כי "בעקבות המעבר הצפוי שלה למחסן הלוגיסטי החדש בשהם, התרופפה המשמעת במחסן הקפוא המצונן בפתח תקווה ובעקבות כך לא קוימו הנהלים". כידוע, בעקבות כך, השמידו השירותים הווטרינריים של עיריית פתח תקווה 2.5 טונות של מזון קפוא ומצונן מתוצרת טבעול, עוף טוב וסלטי צבר, ואסם סגרה את מחסן "אסטיב".  

 

עוד מסרה החברה בהודעתה, כי היא משוכנעת שלאחר השמדת המוצרים, לגביהם עלה חשש כי הם מסוכנים לבריאות הציבור,

אין כל סיכון לבריאות הציבור בהתייחס למוצריה. "החברה משוכנעת שמוצריה תקינים וראויים למאכל, הן אלו שנמצאים בנקודות המכירה והן אלו המאוחסנים במחסניה".

 

אסם מדגישה, כי מדובר ב"מחסן אחד אשר בו מתנהלת ההפצה של חלק קטן ממוצרי הקבוצה". עוד נמסר, כי "בביקורת שנערכה אתמול במחסן על ידי משרד הבריאות, לאחר שהוחלט על תיקון הליקויים, נמצא כי המחסן תקין ותואם לתוכנית הסניטארית המאושרת".  

 

בקרוב תעביר אסם את פעילותה למרכז לוגיסטי מרכזי חדש בשהם, שהוקם בעלות של 100 מיליון דולר. על פי הבטחת החברה, "יופעלו בו הסטנדרטים הגבוהים והקפדניים ביותר בענף המזון בקנה מידה עולמי".

 

בהמשך היום מסרה אסם, כי "הבוקר, לאחר מהלך מאומץ שארך כ-40 שעות הושלמה בדיקת התהליכים והנהלים במחסן למוצרים קפואים ומצוננים של "אסטיב" בפתח תקווה.

 

"לאחר שצוות טכנולוגים ומומחים בראשית טכנולוג המזון דר' שאול מידב אישר כי המהלך הושלם והמחסן יכול לפעול באחריות ובסטנדרטים הבינלאומיים שאליהם מחויבת "אסם", הוזמנה הווטרינרית של עיריית פתח תקווה, דר' תיקה בר-און להצגת הממצאים. לאחר בחינה מדוקדקת של התהליכים והמתקן הופעל המחסן והתחדשה חלוקת המוצרים.

 

תיקה בר-און אמרה, כי "אסם הציגה בפניי את נוהלי החברה שהיו קיימים עד כה וכן, את הנהלים החדשים שהחברה אמורה ליישם על מנת לשמור על שרשרת קירור תקינה. לאחר בדיקה מדוקדקת של התהליכים הופעל המחסן והתחדשה חלוקת המוצרים. נמשיך לעקוב אחר פעולות החברה ונוודא כי הנהלים ישמרו באופן מלא".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים