שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  סקר ט"ו באב: איך מעדיפים ישראלים להכיר בני זוג?

  סקר שנערך לרגל ט"ו באב מראה כי אין כמו החבר'ה: למעלה ממחצית הנשאלים מעדיפים להכיר בן זוג דרך מכרים משותפים, רק 13 אחוז דרך האינטרנט ו-11 אחוז במקום העבודה

  אני והחבר'ה. מתברר כי בישראל של שנות האלפיים עדיין אין תחליף לחברים. ערב חג האהבה מתברר כי יותר ממחצית הגברים והנשים מגיל 40 ומעלה מעדיפים להכיר בני זוג דרך חברים משותפים. כך עולה מסקר חדש שנערך על ידי מכון "Market Watch".

   

  הסקר, שהוזמן על ידי "אלי לילי", יצרנית סיאליס, בחן את שיטת ההיכרות המועדפת על גברים ונשים בישראל מגיל 40 והלאה. רוב מכריע של 52.1 אחוז מהנשאלים (62 אחוז בקרב הנשים) ציינו כי יעדיפו להכיר בן או בת זוג באמצעות חברים או מכרים משותפים.


  "אז מאיפה אמרת שאת מכירה את השפיגלים?" (צילום: ויז'ואל/פוטוס)

   

  על אף הריבוי באתרי ההיכרות באינטרנט, רק 13 אחוז מהנשאלים ציינו כי הם רואים ברשת את הדרך הטובה להיכרות. מצבן של חברות השידוכים המסורתיות רע אף יותר, ורק 3.3 אחוז מהנשאלים ראו בהן את האפשרות המועדפת למצוא בן/בת זוג. 11.2 אחוז חושבים כי מקום העבודה מתאים להכיר בן/ת זוג ו-9.9 אחוז מאמינים במקומות ציבוריים (פאב/מסעדה וכד').

   

  המשתתפים בסקר נשאלו האם ניתן לפתח קשר ארוך טווח בשיטות היכרות אלו, והרוב המכריע מיהר להנהן בהסכמה: 96.1 אחוז מאלה המאמינים בחבריהם כדרך אידיאלית להכיר בן זוג חושבים כי ניתן לפתח קשר ארוך טווח מיחסים שנוצרים על רקע זה. 96.2 אחוז מאלה הרואים את מקום העבודה כמתאים ביותר להיכרות מאמינים כי ניתן בהחלט לפתח קשר זוגי לטווח ארוך מהיכרות כזו.

   

  ואם לא הכל יהיה כשורה בקשר הזוגי, ארוך טווח ככל שיהיה? נראה כי הגבר הישראלי פתוח להצעות: 55.4 אחוז מהגברים שהשתתפו בסקר בטוחים או חושבים שיסכימו להשתמש בתרופה לשיפור התפקוד המיני.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הרוב מעדיפים את החברים של החברים
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים