שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בנק ירושלים: הרווח מפעולות רגילות גדל ב-42%

  הרווח מפעולות רגילות לאחר מס של הבנק הסתכם ברבעון השני ב-24.9 מיליון שקל. תשואת הרווח על ההון הסתכמה ב-11% לעומת 14.4% אשתקד

  הרווח מפעולות רגילות לאחר מס של בנק ירושלים, הנמצא בשליטת משפחת שובל, הסתכם ברבעון השני של השנה  ב-24.9 מיליון שקל, גידול של 42% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

   

  הרווח הנקי הסתכם ברבעון ב-24.9 מיליון שקל, צניחה של 43% לעומת 26.5 הרבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי אשתקד כלל רווח חד-פעמי של 19.2 מיליון
  שקל הנובע ממכירת פעילות קרנות הנאמנות וכן רווח של 7.1 ממכירת זכויות בנייה. תשואת הרווח על ההון הסתכמה ב-11% לעומת 14.4% בתקופה המקבילה אשתקד.

   

  הרווח מפעילות מימון לפני הפרשה לחובות מסופקים הסתכם ברבעון ב-92.4 מיליון שקל, עלייה של 28% לעומת הרבעוון המקביל. עיקר הגידול נובע מגידול מתמשך במירווחים וביתרת תיק האשראי של הבנק, מגידול ברווחים מניירות ערך בתיק הנוסטרו ורווחים מפוזיציות של הבנק.

   

  ההפרשה לחובות מסופקים ברבעון, הסתכמה ב-10.1 מיליון שקל, עלייה של 6% לעומת הרבעון אשתקד. עיקר הגידול נובע מעלייה בהפרשות ללקוחות עסקיים.

   

    במהלך המחצית הראשונה של שנת 2007 חילק הבנק דיבידנד בסך 10.2 מיליון שקל.

   

  בנק ירושלים, המפעיל 15 סניפים ברחבי הארץ, הוא חברה בת של חברת יצוא שבשליטת משפחת שובל. מניית יצוא נסחרת בבורסה בתל אביב במחיר המשקף לחברה שווי שוק של 231 מיליון שקל. הציבור מחזיק ב-20.16% מהמניות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים