שתף קטע נבחר

עלו ברשת: סקס עם צחי 2

דיון בהצעות חוק של גולשים, הרצאות סקס, מפות ותיירות בעולם, הסקסולוג חוזר, בריאות ורכב, סרטונים מצחיקים ועוד אתרים ששוה להכיר

הכנסת של העם: יש הרבה יופי במיזם הפרטי "כנסת 2" שהקים שגב בר און, ברמה הערכית והאידיאולוגית, וגם בהיבטים הפרקטיים והטכנולוגיים.

 

"כנסת 2" מאפשר לגולשים להעלות הצעות חוק עצמאיות, לפרסם אותן ולדון בהן, להעמיד אותן לביקורת של גולשים אחרים, ולהשתתף בהצבעה עליהן. כל זה – בלי צורך להיות חברי כנסת, ובלי הכורח להשקיע בפריימריס, או להשתייך למפלגה כלשהי. האתר אינו קשור בשום גוף פוליטי, ועל כן מאפשר לכל גולש להעלות הצעות שמבטאות את תפיסת עולמו.

 

מבנה התכנים באתר מאפשר לכל גולש לבחור את קבוצת העניין שלו – עיון בהצעות החוק, השתתפות בדיונים ב"וועדות", הצטרפות כ"חבר כנסת" ואפילו הפעלת "לשכה". גם המבנה הטכנולוגי של האתר מעניין, שכן הוא משלב כרטיסי מידע אישי על כל גולש רשום ותכונות של רשת חברתית עם מערכת דירוגים ברוח אתרי "דיג". בשילוב של כל אלה יש יופי רב, משום שבאמצעות אתר כזה יכולים נציגים אותנטיים של הציבור להיות קשובים לרחשי הלב האמיתיים של בוחריהם.

 

עוד סקס עם צחי: זוכרים את הרצאות הסקס של ד"ר צחי בן ציון? בעינינו מדובר בצפיית חובה, לא רק בגלל האישיות האלילית של הדוקטור וההומור הנפלא שלו, אלא משום שיש בהן הרבה מאוד ידע. נוכח השיאים שרשמה הסדרה הראשונה (יותר מ-4 מיליון צפיות וחצי מיליון משתמשים ייחודיים), צילם אתר הצעירים המשובח של שירותי בריאות כללית הרצאה חדשה של ד"ר בן ציון על חינוך מיני וזוגיות, ומציע אותה כעת כסדרת סרטונים לצפייה חינם.

 

על הפרק: האם סקס טוב נגד קמטים, איך לזרז את האביר על הסוס הלבן וגם איך להיות תותח. על הדרך: הרבה מאוד מיתוסים מופרכים בנוגע לגדלים, זמנים, איכויות ודימוי עצמי, וגם הרבה מאוד צחוקים. על כן: המלצה חמה!

 

השימושיה

כמה אתרים וקישורים יעילים שכדאי להכיר:

 

טראוול-AOL – ספקית האינטרנט הגדולה בעולם השיקה מדריך מקוון חדש ומקיף לאלפי יעדי תיירות בעולם, הכולל רבבות בתי מלון, מפות, תמונות, טיפים והמלצות של גולשים. מנוע החיפוש של גוגל משולב בתוך המדריך, ומשלים את מאגר המידע הקיים בו.

 

רשת הוק – רשת חברתית חדשה להגדלת מגוון ההזדמנויות המקצועיות והעסקיות של החברים בה. להבדיל מהמודל המשלב ביזנס עם פלז'ר שמציב "קפה דה מרקר", כאן החברים מונחים להתמקד בקשרים עסקיים בלבד.

 

פליקרון – "פיק פור יו" הוא מאגר להצגת תמונות אישיות בנוסח פליקר, אם כי בינתיים כמעט ללא תמונות.

 

כל מפה – אינדקס פרטי ומעט פרימיטיבי, המביא קיצורי דרך לכל אתרי המפות. (שלחה: קרין אלון).

 

ספרי כתר – אתר קטלוגי חדש להוצאת הספרים כתר.

 

הממד השלישי – אתר קהילתי חדש ליוצרים ולספקים בתחום התלת-ממד, שהוקם בתמיכת חברת התוכנה דאסו סיסטמס. האתר מבקש לייצר כתובת מרכזית לפעילות של חובבים ומקצוענים בתחום ומאפשר לגולשים לשתף עבודות ולהציג אובייקטים לפידבקים מגולשים אחרים.

 

מגזינים

שלושה אתרי מגזין חדשים, לשלושה קהלי יעד שונים בתכלית:

 

כדורעף – "אוהבים כדורעף" הוא פורטל מגזיני חדש המתמקד אך ורק בענף הספורט הזה, שבעיתונות הישראלית זוכה לכיסוי מינימלי, בעוד שבעולם הוא פופולרי כמעט כמו כדורסל. צוות האתר, שבו חברים שופטים ומאמנים בכירים מהענף, מביא חדשות ותוצאות של משחקים בליגת העל, ליגת בתי הספר ועוד מסגרות. במקביל, מציג האתר גלריות של תמונות וקטעי וידאו מאירועי ספורט בחופים, מפעיל פורום, ומאפשר ייעוץ מקצועי לגולשים.

 

מוטורי - מגזין מקוון על רכב ונהיגה, שהוקם לצד מערכת הפורומים הוותיקה "קארס-פורום". מפעילי המגזין החדש מפרסמים שם מבחני דרכים והשוואות של כלי רכב חדשים ומשומשים, חדשות מהשוק המקומי והעולמי וכתבות צרכנות על שירותים בענף הרכב. ברוח הווב 2.0 ישתף המגזין את הגולשים בתכניו, ויאפשר להעלות טקסטים, תמונות וקטעי וידאו.

 

איי-פיל – מגזין מקוון מושקע ודינמי שמפעילה SBC, הוצאה לאור של ירחוני נישה וכתבי עת מקצועיים. האתר אסתטי ומושקע ומתבסס על 12 ערוצי תוכן בתחומי לייף-סטייל שונים - מהורות ולידה ועד עיצוב ואדריכלות. בכל ערוץ כתבות מדריך והפקות מצולמות, וכן ארכיון גדול של כתבות שפורסמו במקור במגזינים מבית ההוצאה. האתר מפעיל מערכת פורומים לייעוץ של מומחים, שירות של ניוזלטרים על פי תחום עניין ובקרוב ישיק גם מערכת בלוגים ומערכת לניהול תמונות.

 

חדש בטיוב

מבחר סרטונים שמרתיחים בימים אלה את השרתים של יוטיוב ואתרי וידאו אחרים ברשת:

 

זה שמש או ירח? – נתחיל בפינת הבושה: משתתף בתוכנית הטריוויה "מי רוצה להיות מיליונר" בצרפת נשאל מה מסתובב מסביב לכדור הארץ – האם זו השמש, הירח, הכוכב ונוס או הכוכב מאדים? כל ילד בגן חובה אמור היה לגרוף כאן 1500 יורו קלילים, אבל הדוד הזה נתקע ופנה לקהל - כמה עשרות צופים – בבקשת עזרה. מה, לדעתכם, אמרו רוב הצופים? לטיפולך, הנשיא סרקוזי.

 

האמת המצולמת – אתר אמריקני פרטי, שמאפשר לגולשים צפייה חופשית בסרטים דוקומנטריים בתחומים רבים וממדינות שונות, עם דגש על תחקירים מארה"ב. הסרטים עוסקים בעיקר בעניינים פוליטיים ומביאים עדויות מאלפות מאזורי עימות בעולם, ומציירים פרופילים חדשים של מנהיגים מוכרים. (שלח: איתן כספי).

 

כביסה צבעונית – פרסומת קורעת מצחוק לאבקת הכביסה האיטלקית "קולורריה איטליאנה", שמבטיחה להפוך כל סמרטוט לפנטזיה צבעונית ושרירית.

 

אם-כל-הפשלות – חלמתם פעם שהגעתם עירומים לגמרי לעבודה או לבית הספר? משהו מאוד דומה קרה לבחורה הזו, שאמורה הייתה לפתוח את משחק ההוקי קרח החגיגי, התחילה לשיר, שכחה את מילות ההמנון, רצה להביא דף, חזרה, והצליחה להשפיל את עצמה אפילו יותר.

 

אם כל הנפילות – שני השדרנים הרציניים במגזין חדשות של NBC נתקפים היסטריית צחוק במהלך דיווח מצולם על תצוגת אופנה, והרצה חוזרת של קטע מתוכה, שבו דוגמנית על נעלי פלטפורמה עצומים קורסת שוב ושוב.

 

מתחת לאפס – ואחרי הפשלות, הנה שיא הטמטום: דוד אחד בודק אם אין איש בסביבה, מפשיל את מכנסיו ותחתוניו, ודוחק את ישבנו על מכונת הצילום, שלא עומדת בעומס. לא לנסות בבית.

 

איי-ראק – סאטירה חביבה שמצליחה לבקר בחריפות את מדיניות החוץ והביטחון האמריקנית באמצעות פארודיה על חברת "אפל" וז'אנר מוצרי ה"איי" שלה. אחרי ששינה את העולם עם ה"איי-פוד", ה"איי-בוק" וה"איי-פון" מציג כאן בן דמותו המטורלל של סטיב ג'ובס את הטכנולוגיה החדשנית שלו - "איי-רק", והתקשורת נבוכה ומבקרת קשות. (שלח: גדעון נח).

 

צורם לי – העיתונאי והמטייל יגאל צור ממשיך במאמציו להתמתג בכל מדיום כהרפתקן חסר גבולות. הפעם מצא ב"היפ" של סלקום בית לסדרת הווידאו שלו "צורה לי" במסגרתה הוא מנסה לעשות כל מה שנועז, מטורף או אסור.

 

כאן, למשל, הוא מגיע לחוות בוקרים ומנסה לראות את העולם מעיניו של שור או עגל ברודיאו: נכנס למכלאה, משתחרר, בורח מהקאובוי – ונלכד. לעצמו אין בסרטון הזה פאן גדול, ועל הדרך, הוא גם מייצר לגיטימציה למי שמשתעשע במשחקים מטופשים על חשבון חייהם של בעלי חיים חסרי ישע.

 

הצילו את במבי – ובהפוך על הפוך: הנה הרבה אנשים טובים שהתגייסו לחלץ צבי שנלכד על קרח, ובסופו של דבר עשו זאת בעזרת מסוק שיצר הדף והעיף אותו חזרה ליבשה.

 

בית ספר לחייזרים - סרטון קצר ומצחיק של אולפני פיקסר על חייזר קטן שנכשל שוב ושוב בשיעור חטיפת בני האדם הישנים במיטתם. (שלח: איתן כספי).

 

טלטקסי – סרטון אנימציה חדש ומצחיק של השירות המקוון להזמנת מוניות "טלטקסי".

 

פנס בעיפרון – נניח שנתקעתם ברכבכם מחוץ לבית, בחושך, ואין עליכם שום פנס. אם יש לכם עיפרון בתיק – אין לכם סיבה לדאגה: המדריך המוזר הזה ילמד אתכם כיצד תוכלו (בהרבה מאמץ, יש לציין) להפוך את העופרת שבעיפרון שלכם לפנס, שיספק לכם עד 20 דקות תאורה. (שלח: איתן כספי).

 

יתכן וחלק מהאתרים לא יהיה זמין בגלל עומס גולשים

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הגולשים כחכ"ים
צילום: זום 77
מומלצים