שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  צמיחה של כ-40% ברווחי בנק יהב ברבעון השני

  הרווח מפעולות מימון לפני הפרשה לחובות מסופקים הסתכם ברבעון השני ב-62.3 מיליון שקל. סך ההכנסות התפעוליות והאחרות הסתכמו ב-47.1 מיליון שקל, צמיחה של 16.8%

  בנק יהב, מקבוצת בנק הפועלים, רשם ברבעון השני של השנה רווח של 62.3 מיליון שקל מפעולות מימון לפני הפרשה לחובות מסופקים, עלייה של 39.6% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. בשורת הרווח הנקי הגיע הבנק ל-24.8 מיליון שקל, זינוק של כ-130%.

   

  סך ההכנסות התפעוליות והאחרות הסתכמו ברבעון השני ב-47.1 מיליון שקל, צמיחה של 16.8% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. ההון העצמי של הבנק הסתכם ב-516.1 מיליון שקל, עלייה של כ-11% לעומת סוף שנת 2006.

   

  יהב הודיע על פתיחת סניף נוסף באשדוד ועוד שלושה סניפים חדשים עד סוף השנה. כמו כן, הוא מדווח כי בשלושת החודשים האחרונים חל גידול של למעלה מ-25% בגיוס לקוחות חדשים מקרב ציבור עובדי המדינה והסקטור הציבורי, לעומת התקופה המקבילה אשתקד.   

   

  בנק יהב הוא בנק יעודי לאוכלוסיית המגזר הציבורי. בעלי המניות של הבנק: בנק הפועלים (50%), החברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי המדינה (50%) - מחצית מחברה זו מוחזקת בידי המדינה (25%) ומחצית מוחזקת בידי ההסתדרות (25%).

   

  בחודש מרץ נחתם מזכר עקרונות למכירת חלקו של בנק הפועלים בבנק יהב לבנק מזרחי-טפחות תמורת 237 מיליון שקל.

   

  התקשרותו של הבנק עם מדינת ישראל בהסכם למתן שירותים בנקאיים לעובדי המדינה תסתיים בסוף שנה בעקבות זכייתו של בנק דיסקונט במכרז שפרסם משרד האוצר.

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  דוד בן דוד, מנכ"ל בנק יהב
  צילום: סיון פרג'
  מומלצים