שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אקסלנס: זינוק של 187% ברווחי הרבעון השני

  קבוצת ההשקעות, בניהולם של גיל דויטש ורוני בירם, סיימה את הרבעון השני של 2007 עם רווח הנקי של 46 מיליון שקל. הכנסות הקבוצה ברבעון הסתכמו ב-160 מיליון שקל, גידול של 116% לעומת הרבעון אשתקד; נכסי הקבוצה גדלו ב-40% מתחילת השנה ומסתכמים ב-42.7 מיליארד שקל

  קבוצת אקסלנס השקעות, בניהולם של גיל דויטש ורוני בירם, סיימה את הרבעון השני של 2007 עם רווח הנקי של 46 מיליון שקל, גידול של 187% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. 

   

  הרווח הנקי של הקבוצה במחצית הראשונה של שנת 2007 הסתכם ב-71 מיליון שקל, גידול של 122% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

   

  רווחי הקבוצה מפעולות רגילות ברבעון הסתכמו ב-86 מיליון שקל, גידול של 160% לעומת הרבעון אשתקד. רווחי הקבוצה מפעולות רגילות במחצית הראשונה של 2007 הסתכמו ב-139 מיליון שקל, גידול של 107% בהשווואה לתקופה המקבילה אשתקד. 

   

  הכנסות הקבוצה ברבעון השני הסתכמו ב-160 מיליון שקל, גידול של 116% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. ההכנסות במחצית הראשונה של שנת 2007 הסתכמו ב-275 מיליון שקל , גידול של 73% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

   

  עיקר גידול בהכנסות הקבוצה נבע מעלייה בהכנסות מניהול תיקי לקוחות וקרנות נאמנות בעקבות גידול בנכסים המנוהלים. כמו כן, הגידול נובע מגידול בהכנסות מניהול קופות גמל כתוצאה מגידול בהיקף הנכסים וכן מרכישת פעילות קופות הגמל של מזרחי בחודש מרץ האחרון.

   

  הקבוצה מנהלת כיום באפיקים השונים נכסים בהיקף של 42.7 מיליארד שקל (כולל רכישת קופות הגמל של בנק המזרחי בהיקף של 10 מיליארד שקל) - גידול של 40% מתחילת השנה.

   

  רוני בירם, יו"ר אקסלנס נשואה: "אקסלנס נשואה ממשיכה במגמת הצמיחה הגבוהה. מגמה זו משקפת את הצמיחה בכל תחומי הפעילות של הקבוצה ובמיוחד

  בפעילות החיתום, קרנות הנאמנות וקופות הגמל. היקף הנכסים שעבר את סך ה-40 מיליארד שקל הינו בסיס איתן להמשך הצמיחה של הקבוצה הן על ידי חיזוק והעמקת פעילויותיה הקיימות והן על ידי הרחבה לפעילויות בתחומים חדשים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מלובני ישראל
  רוני בירם, יו"ר אקסלנס נשואה
  צילום: מלובני ישראל
  צילום: מלובני ישראל
  גיל דויטש, מנכ"ל אקסלנס נשואה
  צילום: מלובני ישראל
  מומלצים