שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אפריקה נכסים: עלייה של 6% בלבד ברווח הנקי ברבעון

  הרווח הנקי הסתכם ב-31.1 מיליון שקל. בסיכום המחצית הראשונה של השנה מציגה החברה עלייה של 32% ברווח הנקי שהסתכם בכ-60 מיליון שקל. הכנסות החברה גדלו כמעט פי 2 בעיקר כתוצאה מתוצאות החברה הבת אפי אירופה

  אפריקה נכסים מקבוצת אפריקה ישראל של לב לבייב מסכמת את הרבעון השני של השנה עם רווח נקי של 31.1 מיליון שקל, עלייה של 6% בלבד לעומת הרבעון המקביל אשתקד ועלייה של 8% ביחס לרבעון הראשון של השנה.

   

  בסיכום המחצית הראשונה של השנה מציגה החברה ביצועים טובים יותר, עם עלייה של 32% ברווח הנקי שהסתכם בכ-60 מיליון שקל. הרווח התפעולי (בנטרול

  מרכיב הפחת) הסתכם ברבעון ב-78.8 מיליון שקל, עליה של 43% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

   

  הכנסות החברה ברבעון הסתכמו ב-129 מיליון שקל כמעט פי 2 יותר מברבעון המקביל של 2006. גידול שמקורו בהכנסות ראשונות מתחום המגורים באירופה שהגיעו לכדי כ-49 מיליון שקל. אולם הכניסה לתחום המגורים באירופה, גבתה מחיר גם בשורת הוצאות המימון של החברה שהסתכמו ברבעון ב-24.7 מיליוני שקל, עלייה של 32%, לעומת הרבעון המקביל אשתקד.  

   

  אפריקה ישראל נכסים מרכזת את פעילות הקבוצה בתחום הנדל"ן המניב בארץ ובחו"ל. שנה האחרונה החלה החברה בפעילות נדל"נית באירופה באמצעות חברת AFI EUROPE אותה מתכננת החברה להנפיק בבורסה הראשית בלונדון. עופר לינצ'בסקי מנכ"ל רכבת ישראל, ייכנס בחודש אוקטובר לתפקיד מנכ"ל אפי אירופה.

   

  מוקדם יותר השבוע פרסמה חברה בת אחרת בקבוצה - אפריקה ישראל מגורים את תוצאותיה שהצביעו על הכנסות של 101 מיליון שקל, עלייה של 171% ביחס לרבעון המקביל אשתקד אך ירידה של 32% ביחס לרבעון הקודם של השנה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים