שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  נינט בעד עברי לידר

  פרשיית עברי לידר ומכתב האהבה שצה"ל דרש ממנו, הרעישה את התעשייה. עכשיו נדרשת גם נינט, קולגה קרובה של לידר, להביע דעה בנושא. "השימוש באיומים וסנקציות כנגד מובילי תרבות עלול להגדיל את מספר הצעירים שבוחרים לא להתגייס"

  גיא חג'ג', מאחוריך. כי גם נינט, האשה שאינה פלקט, בחרה שלא לשתוק, ולהביע את דעתה הכנה בעניין פרשיית עברי לידר וצה"ל. כזכור, דרש צה"ל מעברי לידר לחתום על מסמך "אהבה והערכה" לגוף הצבאי, כתנאי לקיום הופעותיו (הוולנטריות!) של לידר מול חיילים. לידר סירב, וההופעה בוטלה.

   


  לא יכלה להישאר אדישה. נינט (צילום: מאיר פרטוש)

   

  בפורום הרשמי של נינט טייב, הביעה המלכה את דעתה בנושא: "לא יכולתי להישאר אדישה נוכח המתקפה התקשורתית והחברתית שמתנהלת על גבו של עברי לידר בימים האחרונים. ההתגייסות לשורות המדינה חשובה לאין שיעור בעיני וכך גם חוקי צה"ל וערכיו. אולם, מסע ההפחדה שמתנהל כיום כנגד אמנים שלא סיימו שירות מלא בצבא, לא משרת בעיני כלל את טובת צה"ל. השימוש באיומים וסנקציות כנגד אלו הנקראים 'מובילי התרבות' עלולה רק ליצור אנטגוניזם ולהגדיל את מספר הצעירים שבוחר לא להתגייס לצבא.

   

  "אני חושבת שמאוד חשוב למצוא פתרון לבעיה ההולכת וגדילה בצורה הגיונית וחכמה, ולא על ידי הכתמת שמם של אמנים בכדי ליצור עניין ציבורי.

   

  "בנימה אישית, עברי הוא אדם שמאוד קרוב אליי, אני עובדת איתו המון ויודעת שאין שום צדק למינויו בראש ה'חוטאים'. עברי הוא אדם שלעולם לא יסרב לשרת את המדינה באמצעות האמנות שלו, הוא מופיע באינספור אירועי התרמה לאי אלו מטרות, ותמיד-תמיד לוקח חלק פעיל, לא רק בהופעה אלא גם בהפקה והיצירה של אירועים כאלו.

   

  "לכן, בואו נדון בעניין הזה וננסה לתקן ולשפר אבל לא במחיר של פגיעה אישית ולא מוצדקת".

   

  והדן חלוץ של המדור היה אומר: תמכור את המניות שלי, ותקנה לי הרבה מנינט.

   

  רוצים לבחור את שיר השנה? כנסו למצעד השנתי.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים