שתף קטע נבחר

תל אביב: בן 12 נדרס - ואיבד את רגלו

הילד, שצעד עם אביו על מדרכה ברחוב ברזילי בעיר, נפגע ממכונית שנסעה לאחור ורגלו נקטעה. הנהגת, כבת 70, עוכבה לחקירה ורישיונה נשלל. המשטרה מבקשת מעדי ראייה לתאונה ליצור עימה קשר

בתאונת דרכים קשה שאירעה אחרי הצהריים (ה') בתל אביב איבד ילד בן 12 את רגלו, ופונה על ידי מד"א במצב קשה לבית החולים איכילוב. הילד נפגע מרכב פרטי שנסע לאחור ועלה על המדרכה. הנהגת, כבת 70, עוכבה לחקירה. חוקרי התאונה מבקשים מעדי ראייה ליצור קשר עם המשטרה.

 

מפרטים ראשונים של החקירה עולה כי הילד ואביו, תושבי הישוב אודים שבשרון, הלכו על המדרכה ברחוב ברזילי, סמוך להצטלבות עם רחוב לבונטין. באותה שעה הנהגת נסעה עם מכוניתה לאחור, ומסיבה שאינה ידועה איבדה שליטה על הרכב, שעלה על המדרכה, פגע בילד ונעצר רק בגדר סמוכה.

 

כתוצאה מהמכה החזקה נקטעה רגלו של הילד והוא נותר שוכב מתחת לרכב. עוברי אורח ואביו של הילד החלו במתן עזרה ראשונה לילד, והניחו לו חוסם עורקים. צוות מד"א דן הגיע למקום והחל לטפל בילד, ובמקביל הוזעקה ניידת נוספת על מנת להעניק לילד טיפול דחוף. "כשקיבלנו את הילד הדימום מהרגל נעצר, כי היה לו חוסם עורקים" שחזר שי פנחס, פרמדיק במד"א. "נתתי לו משככי כאבים ווידאתי כל הזמן שהילד נמצא בהכרה".

 

אביו של הילד עלה עימו לאמבולנס ודיבר כל הזמן עם הילד על מנת לשמור אותו בהכרה. אנשי הצוות הרפואי הביאו עימם לבית החולים גם את הרגל הקטועה, בתקווה שאולי יצליחו לשחזרה בניתוח.

 "הילד היה די רגוע ובכה רק כשהגענו לכניסה לאיכילוב. הוא אמר שיש לו קצת כאב באזור הרגל, אבל מכיוון שהיא הייתה מכוסה הוא לא יכול היה לדעת מה קרה", סיפר פנחס.

 

הנהגת שפגעה בילד עוכבה לחקירה ומסרה את גירסתה. רשיונה נשלל במקום, וכעת מבקשים במשטרה מעדי ראייה לתאונה שיצרו קשר עימם, על מנת לקבל תמונה טובה יותר על שהתרחש באותן שניות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הילד נדרס ואיבד רגל. ארכיון
צילום: אורן לב, לשכת הדוברות משטרת מחוז ת''א
מומלצים