שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אישום: קורידו צילם ילדים כדי להגיע לסיפוק מיני
  שלומי קורידו צילם ילדים עירומים, בני שלוש עד 11 בחוף מציצים בתל-אביב. בפרקליטות מזהירים: "אם הוא ישוחרר ממעצרו הוא ישוב לבצע מעשים דומים", ולכן ביקשו להאריך את מעצרו עד תום ההליכים

  הפדופיל שלומי קורידו הואשם היום (ג') בבית משפט השלום בתל-אביב בפרסום והצגת תועבה ובפגיעה בפרטיות, לאחר שצילם באמצעות מכשיר הטלפון הסלולארי שהיה ברשותו, ילדים בני שלוש עד 11 כשהם עירומים בחוף מציצים בתל-אביב.

   

  בכתב האישום נכתב כי "במעשיו אלו, החזיק הנאשם פרסום תועבה ובו דמותם של קטינים, בלש והתחקה אחריהם באופן העלול להטרידם והטרידם באופן אחר".

   

  בבקשה שהגישה פרקליטות מחוז תל-אביב להאריך את מעצרו עד תום ההליכים, נכתב כי קורידו הודה המשיב בביצוע המעשים. בנוסף נכתב: "מעשיו של קורידו, בהתווספם אל עברו, אשר נעים סביב נטייתו הפדופילית המסוכנת להגיע לסיפוקו המיני באמצעות דמותם של קטינים, מקימים חשש כי אם ישוחרר ממעצרו ישוב לבצע מעשים דוגמת אלו המצוינים בכתב-האישום. לאור עברו הפלילי של המשיב, קיים אף יסוד לחשש, כי מעשיו יגלשו לביצועם של מעשים מיניים חמורים יותר".

   

  הפרקליטות טוענת כי קורידו מסוכן לציבור: "מעשיו של קורידו, בהתווספם אל עברו, אשר נעים סביב נטייתו הפדופילית המסוכנת להגיע לסיפוקו המיני באמצעות דמותם של קטינים, מקימים חשש כי אם ישוחרר ממעצרו ישוב לבצע מעשים דוגמת אלו המצוינים בכתב-האישום. לאור עברו הפלילי של המשיב, קיים אף יסוד לחשש, כי מעשיו יגלשו לביצועם של מעשים מיניים חמורים יותר".

   

  עוד אומרים הפרקליטות כי לקורידו עבר פלילי. "הוא הורשע בביצוע מעשה מגונה בקטין, ניסיון למעשה מגונה תוך גרימת חבלה, ניסיון לבעילת קטינה מתחת לגיל 16, ניסיון למעשה מגונה בכוח, תקיפת קטין וגרימת חבלה של ממש. בגין תיק זה הוא נדון בשנת לשש שנות מאסר בפועל.

   

  "שואף באופן תדיר לקיים קשר עם ילדים"

  לטענת הפרקליטות, קורידו הודה שנהג לצלם את הילדים כדי "להגיע לסיפוק מיני". לכן, אומרים בפרקליטות: "בהתבטאויותיו אלו, הביע המשיב את תאוותו המינית העזה לקטינים וקיים חשש סביר, כי תאווה זו אינה יודעת מעצורים. קורידו כתב בכתב ידו מזכר שבו פירט עובדות המלמדות, כי הוא שואף באופן תדיר לקיים קשר עם ילדים, ובכך לימד על עצמו, כי קיים סיכון תמידי, פן יגלוש הקשר למגע מיני עם אותם קטינים. כמו כן, קיימות בתיק ראיות נוספות המלמדות כי הוא נוהג להתרועע באופן תדיר עם קטינים ומחפש את קרבתם".

   

  קורידו נעצר בחוף הים "מציצים" בתל אביב לפני כשבועיים בעת שצילם ילדים קטנים ערומים, לאחר שאזרחים הבחינו בו כשהוא מביט בילדים בצורה חשודה, ומצלם אותם בטלפון הסלולרי שלו.

   

  במשטרה אמרו כי הצילומים שנמצאו ברשותו, נועדו לספק בעבורו גירוי מיני. במשך החקירה עלו חשדות נוספים לגבי ביצוע עבירות מין. באחד הדיונים שהתקיימו בעניינו של קורידו בבית המשפט, טענה המשטרה כי מצאה ברשותו קלטת פורנוגרפית שבה נראה ילד שישן בדירתו. עוד נמסר כי אדם שראה את תצלומו של קורידו בתקשורת, אמר שראה אותו עם ילד בן שבע.

   

  קורידו הוא פדופיל מורשע, והשתחרר רק לפני שנה ממאסר בגין ביצוע מעשה סדום בקטין. גם אחיו של קורידו, אורן, שוחרר רק אתמול למעצר בית לאחר שנעצר בחשד שביצע מעשה מגונה בילד בן 12. אורן נעצר לאחר ששלומי טען כי קלטות בעלות תוכן פדופילי שנמצאו בחיפוש בביתו שייכות לאחיו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שלומי קורידו. צילם ילדים עירומים
  צילום: דנה קופל
  מומלצים