שתף קטע נבחר

עסק ביש

אחרי 12 שנות פעילות בועטת במיוחד, התוכנית "עסק שחור" ירדה מהאוויר של גלגלצ. לרגל המאורע ובשילוב עם יום כיפור קבלו את לירון תאני וגורי אלפי במסכת התנצלויות כנה ומוזיקלית. וגם כמה הסתבכויות חדשות

 

 

לרגל סיום התוכנית המיתולוגית "עסק שחור" במתכונתה הנוכחית בגלגלצ ולקראת יום כיפור כינסנו את לירון תאני וגורי אלפי ליד פסנתר כנף (באולפן של דודוש קלמס מהדג נחש) כדי שילחינו סליחות (או לפחות ינסו) מכל מי שהם פגעו בו במהלך 12 השנים בהן התוכנית משודרת. 

 

"עסק שחור" שודרה אמש (ה') בפעם האחרונה בגלגלצ עקב עזיבתו של לירון תאני, מייסד התוכנית, והמעבר שלו לרדיו תל אביב, שם ישמש כמנהל התוכניות. עתידה של "עסק שחור" ברדיו תל אביב אינו ברור עדיין בשלב זה.

 

הקריירה של תאני ב"עסק שחור", שהחלה לצידו של קוואמי דה לה פוקס והמשיכה לצידו של גורי אלפי וניר "סופרים" ממון, גררה לא מעט אש מצד בכירי התחנה, שהשעו את תאני לא אחת בגלל פליטות פה. באחת מהן הסתבך עם אריאל שרון, כשאמר בשידור שהיה רוצה ללקק את פטמותיו. פעם אחרת נקשר בפרשת "הקלטת הלוהטת", ובנוסף הצליח צוות התכנית להרגיז את פליטות הריאליטי "הדוגמניות", את הכנרת מירי בן ארי, ולאחרונה גם פתחו חזית מול הקוביות של מייקל לואיס.

 

התוכנית האחרונה בהחלט ששודרה אמש היתה חגיגית במיוחד ונמשכה כארבע שעות במהלכן התארחו עשרות אמנים מסצינת ההיפ הופ בארץ שבו לחלוק כבוד אחרון לתוכנית הדגל של ההיפ הופ הישראלי.

 

ובנימה אישית, השוק השחור רוצה להודות ללירון, קוואמי, סופרים וגורי על עשור וקצת של עשייה מבורכת ורדיו חזק!

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מיכה דומאן
תאני ואלפי. סליחה ושלום
צילום: מיכה דומאן
לואיס. לא כעס
צילום: מייקל טאמארו
צילום : קובי קואנקס
אנג'ל. סולחת
צילום : קובי קואנקס
לאתר ההטבות
מומלצים