שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חדש ב-PayPal: שירות מלא לישראלים כולל זיכוי אשראי
  ישראלים הנעזרים בשירות התשלומים המקוון הגדול בעולם אינם תלויים עוד בחשבון בנק אמריקני ויכולים לפדות את הרווחים שלהם באמצעות זיכוי לכרטיס אשראי

  שירות התשלומים המקוון PayPal החל לאפשר בשבועות האחרונים גם לישראלים (וגולשים ממדינות נוספות) למשוך כספים באמצעות זיכוי לכרטיס אשראי בינלאומי, ובהינתן אישור לפעולת זיכוי על ידי חברת האשראי. האפשרות עדיין לא מוצגת למנויים, אך זה צפוי להשתנות תוך מספר שבועות. 

   

  על פי תנאי השימוש המעודכנים באתר, אפשרות הזיכוי הורחבה למדינות נוספות. אלי שמעוני, המתמחה

   במסחר אלקטרוני, סיפר ל-ynet כי פעל בנושא, וניהל דיונים עם חברת PayPal העולמית ונציגיה על מנת להאיץ את התהליך ולגרום לו להתחיל עוד השנה.

   

  באמצעות שירות PayPal (השייך לענקית המסחר ברשת eBay) גולשים הרוצים למכור שירותים או מוצרים באינטרנט יכולים לגבות את הכסף מגולשים ללא צורך בהתקנת מערכות סליקה ומערכות אבטחת מידע יקרות. תמורת השירות, PayPal גובה אחוזים מכל עסקה.

   

  עד עכשיו - רק דרך חשבון אמריקני

  חברת PayPal מאפשרת לתושבים אמריקנים, חלק מתושבי מדינות אירופה, ומספר מדינות נוספות לקבל את הכסף ישירות לחשבון הבנק המקומי שלהן. תושבי חלק מהמדינות בדרום אמריקה, יכולים לקבל את הכסף באמצעות צ'ק.

   

  ישראלים ותושבי שאר המדינות ש-PayPal מאפשרת להם להירשם, שקיבלו תשלומים באמצעות מערכת PayPal יכלו עד כה להשתמש בכסף על מנת לשלם באמצעותו למנויי PayPal אחרים, או לפדות אותו באמצעות

  חשבון בנק אמריקני. על מנת לעקוף את החסימה הזו, חלק מהגולשים נעזרו בחברות המספקות מספר חשבון ומעבירות את הכסף לאחר גביית אחוזים עבור הסליקה.

   

  בחודש מאי נחסם השירות באופן חלקי למשך מספר ימים בפני ישראלים ובפני תושבי מדינות נוספות בשל תקלה טכנית, וגולשים ממדינות אלה לא יכלו לקבל תשלומים בכלל לחשבון ה-PayPal שלהם.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "חדש ב-PayPal: שירות מלא לישראלים כולל זיכוי אשראי"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים