שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אם רק תסתובב

  ויוה פלטינה, יום ו'

  פרקים 57-55

   

  רומולו ואיגלה חותמים על הסכם הגירושים, לאחר מכן הם שוכבים זה עם זה במלון שבו נהגו לבלות בצעירותם, אולם איגלה חוזרת ואומרת לרומולו שהכול ביניהם נגמר. ג'רסון וגלדיס מתחילים ללמוד בבית ספר ערב. לואיס פרננדו פגוע מגירושיהם של הוריו, ואומר לדיליידי שהוא לא רוצה להתחתן לעולם. דיליידי מגלה שלא קיבלה מחזור, וחוששת שהיא בהיריון.

   

  דורותאו וננה נישאים בחתונה אזרחית. כולם מתכוננים לקראת החתונה בכנסייה בערב, בלי לדעת איזה פגישות מצפות להם. דיליידי חוששת שהיא בהיריון ומנסה להתחמק מלואיס פרננדו. דורותאו מזמין את רומולו לבוא לחתונה שלו, הוא מגיע עם בציידה ומתפלא לפגוש באיגלה, שבאה לחתונה של ננה, בלי לדעת שמדובר באותה החתונה.

   

  דורותאו וננה מגיעים לחתונה בכנסייה מלווים בחבריהם, והשקר נחשף. דורותאו אומר לננה שהוא אוהב אותה למרות שאין לה כסף, אולם היא זועמת ופגועה ומסרבת לדבר אתו. דיליידי מצליחה לחמוק מלואיס פרננדו ברגע האחרון, אך מרגישה יותר ויותר רע בגלל השקרים שלה. ננה נזכרת בבהלה שהיא ודורותאו כבר נשואים רשמית בנישואים אזרחיים.

   

  פרקים קודמים:

   

  פרקים 54-52

   

  לואיס פרננדו מקבל עבודה על החוף ומזמין את דיליידי להבריז משיעורים כדי לנסוע אתו. סנטיאגו מתאהב באיגלה והיא מודה שרק הוא גורם לה לחייך. בציידה עושה "אמבוש" לרומולו ולוקחת אותו לאכול עם הוריה במסעדה. איגלה, פסקואיטה וננה מגיעות לאותה מסעדה.

   

  לואיס פרננדו ודיליידי נאלצים לבלות את הלילה בבית על החוף כי הכביש לבירה סגור. אף אחד לא מאמין לדיליידי כשהיא אומרת שתישאר ללמוד אצל חברה. איגלה מספרת להוריה של בציידה שעדיין לא התגרשה מרומולו. ננה לוקחת את איגלה ופסקואיטה לאכול במסעדה שתאו שוטף בה כלים.

   

  חודש חולף לו והכול מתקרב להכרעה. החתונה של ננה ותאו בפתח, שניהם בטוחים שזכו בלוטו. הקשר בין מונצ'יטו למטילדה מתחזק. דיליידי לא הרתה ללואיס פרננדו למרות חששם של כולם סביבה. איגלה חותמת על הגט למרות תקוותיו של רומולו לשוב אליה.


  פורסם לראשונה 28/09/2007 02:17

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים