שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  עלו ברשת: מנהלת החשבונות המהירה בעולם

  שירותים מקצועיים לניצולי שואה, אחסון תמונות ווידאו מהסלולר, מידע להורים לתלמידים, עצות לפוליטיקאי המתחיל, מה קרה ביום שנולדתם, מחסן מלא באוצרות, התגובה למעריץ בריטני ועוד אתרים ששוה להכיר

  הפייבוריט

  מקצוענים למען ניצולים: טכנאי שיניים בשם דודו הודיע שהוא מוכן לספק שירות מקצועי חינם לניצולי שואה, וצלי גרשגורן וחברתו הרימו את הכפפה, והקימו את אמל"ן (ר"ת של אנשי מקצוע למען ניצולי שואה), אתר שמאפשר למקצוענים מתחומים שונים להציע את שירותיהם בחינם או במחיר סמלי לניצולי שואה. האתר עדיין בשלבי הרצה והצלחתו תלויה במידה רבה בהיענות של גולשים ומתנדבים. מטרת היזמים היא להציע לניצולי שואה סיוע בתחומים רבים ככל האפשר – מתיקונים ושיפוצים ועד ייעוץ משפטי וכלכלי - בכמה שיותר ערים בארץ.

   

  השימושיה

  כמה אתרים וקישורים יעילים שכדאי להכיר:

   

  קיפר – אתר הברקה שנולד מצורך: מחסן מקוון לתכני סטילס ווידאו סלולריים. הודעת MMS לאתר מפעילה בו אוטומטית חשבון משתמש פרטי, שבאמצעותו ניתן לאחסן תמונות או סרטוני וידאו סלולריים, להוריד את התכנים למחשב האישי, לשלוח מהאתר ישירות לחברים ולשתף את הגולשים ביצירות, בהנחה שהסכמתם שהיצירות שלכם ייחשפו לציבור. יפה.

   

  כדור מרץ – "כדורשק" מוכר בעולם כ-Footbag, משחק ההקפצות של כדור קטן בכל דרך אפשרית, ללא שימוש בידיים. איש מאיתנו לא ידע שזה שמו וכי מדובר במשחק בעל חוקים ומאפיינים מוכרים, אבל כולנו שיחקנו בו בביה"ס, בבסיס, בבית או בהפסקות בעבודה. חברה צעירה בשם "כדורשק ישראל" מייצגת בארץ את ארגון הכדורשק העולמי, מייבאת ומפיצה כדורים, חולצות וציוד נלווה, ומשום כך האתר שלה משמש כתחנה המרכזית של חובבי המשחק בארץ: יש בו הודעות על חוגים ותחרויות אזוריות, מידע על סוגי המשחקים המקובלים בעולם, ומעמיד לרשות מועדון הלקוחות שלו צוות מומחי כדורשק, שיענו על כל שאלה.

   

  הורים ברשת – אתר הבית של ארגון ההורים הארצי מפרט את התשלומים הלגיטימיים בבתי הספר, את ההנחות, חריגות שנרשמו במוסדות חינוך, זכויות הורים ותלמידים ועוד. ועדי הורים בכל הארץ יכולים להצטרף לארגון באמצעות האתר.

   

  פורטל המפות – פורטל המפות הממשלתי מאפשר צפייה במפות דינמיות ברזולוציות מדהימות, עד רמת הבניינים בכל רחוב, בתוספת של שכבות מידע מקומיות רבות. (שלח: עמית פל).

   

  הלוויין – שער הגלישה המקוון והצנוע לתושבי עומר, מיתר ולהבים בדרום מגיש חדשות, כתבות מגזין, ספורט מקומי ומידע על שירותים מקומיים.

   

  המדריך הפוליטי – יועץ פוליטי עצמאי בשם אורן שמיר מפרסם באתר פרטי ובסיסי את "המדריך השימושי למועמד הפוליטי" המוצג שם ב-150 פרקים, ומיועד למי שמתכנן להגיש את מועמדותו לתפקיד ציבורי בבחירות המקומיות שיתקיימו בשנה הבאה.

   

  סטארט קטנטנים – שער גלישה חדש לילדים עד גיל 6, מציע משחקים לבנים ולבנות, משחקים חינוכיים, קישורים לאתרי ילדים ולסרטים, אפשרות לחיפוש חוגים ופעילויות, וכתבות. בעתיד מתכננים מפעילי האתר להקים גם רשת חברתית לילדים.

   

  לע"מ: משחקי לימוד – אתר פרטי שמציע כמה סדרות של משחקי חשיבה וכן כמה משחקי חשבון ועברית. מיועד לילדים גיל שלוש עד שבע, ופועל ללא מטרות רווח וללא שילוב של פרסומות.

   

  המדליקיה

  מקבץ של אתרים וכתובות שישפרו לכם את המצברוח:

   

  מציאה בהאנגר – לסיפור הזה, שהתגלה כאגדה אורבנית, יש מבנה קלאסי של אגדת הנסיכה והצפרדע, אבל לא נגלה לכם את הסוף כדי לא לקלקל את ההפתעה: אמריקני אחד יצא לפנסיה והחליט להשקיע את פיצויי הפרישה שלו בחוכמה. אמרו לו שלרכוש נדל"ן בפורטוגל זו השקעה חכמה, ועל כן קנה מגרש גדול, עליו ניצב מחסן ענק וישן, שבעליו נפטר לפני שנים, ובאין לו יורשים נותרו דלתותיו מרותכות וסגורות מאז. המגרש הועמד למכירה על מנת לשלם באמצעות המכירה את מסי הקרקע, אולם איש מהקונים הפוטנציאליים לא רצה לבדוק את פנים המחסן, מחשש שיידרש להוצאות נוספות.

   

  כך קנה הדוד מאמריקה את המגרש והמחסן בחצי ממחיר השוק שלו. כשעמד להרוס את מבנה המחסן, הסתקרנו הוא ואשתו והחליטו בכל זאת לפרוץ את הדלתות ולהציץ. לא נגלה לכם מה הם גילו שם – לשם כך תצטרכו להיכנס לגלריית התמונות הזו, שמתעדת את האוצר המדהים שחיכה להתגלות במחסן הזה במשך שנים. (שלח: עמית פל).

   

  ביום שנולדת – תאריכון מקורי ומעוצב היטב, המציג אינפורמציה רבה על כל תאריך בכמעט מאה השנים האחרונות, ואת האירועים המרכזיים שקרו באותו יום או באותה השנה על כדור הארץ (כולל שערי עיתונים, שמותיהם של זוכי נובל, ורשימה של מפורסמים שנולדו באותו יום), בשמיים, ובכל אחד מכוכבי הלכת שבמערכת השמש. (שלחה: קרין אלון).

   

  בריאת העולם 2.0 – בראשית היה המחשב, ואז אמר אלוהים "יהי אור" – דיאלוג מצחיק וארוך נורא בין אלוהים לבין המחשב הסרבן שבאמצעותו ברא את העולם. (שלח: איתן כספי)

   

  שקוף שזה טוסט – וזה שיא הסוף לחובבי גאדג'טים: טוסטר שקוף לחלוטין, שגם נראה מעולה וגם מאפשר לעצור את ההשחמה בדיוק בנקודה האהובה עליכם.

   

  אוסף הקליפים – אוסף גדול של עשרות לינקים לקליפים עבריים ברשת, ממוין לפי שמות המבצעים. (שלח: אלי טובולסקי)

   

  חדש בטיוב

  מקבץ שבועי של סרטונים חמים באתרי שיתוף הווידאו בארץ ובעולם:

   

  בריטני מגיבה – הקליפ הכי נצפה בימים אלה ברשת הוא ללא ספק המונולוג הבכייני של כריס קרוקס, המעריץ האינפנטיל של בריטני ספירס שזועק כלפי העולם להניח לאלילתו המסכנה. אתר הסאטירה "נשיונל לאמפון" לא חיכה הרבה, ושלח כפיל מגודל להגיב ברגש בשם בריטני.

   

  ילד, אתה דפקט? – הגרסה הבלתי נשכחת של החמישיה הקאמרית לקלאסיקה "הנסיך הקטן", כולל הפרשנות הייחודית של הכנופיה הזו למקורו של המונח "נחש בריח". צפיית חובה. (שלחה: נועה בן שבת).

   

  שלום אמנות – הסרטון הזה מקדם ז'אנר אמנות פרטי לחלוטין, שהקונספט שלו הוא בנייה וייצור של אימג' מורכב מאוד מחומרים מתכלים, שמשמיד את עצמו מייד בגמר היצירה. כאן עולה באש הפורטרט המושקע של ג'ימי הנדרקיס, שנבנה מכ-7000 גפרורים בארבעה צבעים. (שלח: עמית פל).

   

  אופפסס 1 – רצף תאונות ביתיות מביכות אבל מצחיקות נורא.

   

  אופפסס 2 – וזה רצף של תקלות מגוחכות להפליא שאירעו בשידור חי של משדרי חדשות. הנאה מובטחת.

   

  ככה זה עובד – אם תהיתם כיצד נראה תהליך הביצוע של כל פקודה שלכם במעבד התמלילים או בכל תוכנה אחרת בפועל, כלומר בתוך ההארד דיסק עצמו – הנה סרטון הדגמה. המלצה: אל תנסו את זה בבית. (שלח: עמית פל).

   

  ספר האשליות – מוצר חדש ומדליק במיוחד: אלבום של ציורי אשליות אופטיות, אליו נלווה מעין מסך שקוף ומקווקו, שיוצר תנועה בכל תמונה.

   

  פורט בכדורים – והנה איש שמח במיוחד, שיודע לנגן בפסנתר בעזרת כדורים בלבד.

   

  מדינה שחור-לבן – הקליפ ל"איזו מדינה" בביצוע משותף של אלי לוזון עם חבורת "קפה שחור חזק" מגבעת אולגה, שהתגלו באודישנים ל"כוכב נולד", אומצו בידי סלקום, וממשיכים להפתיע לטובה.

   

  נטורליסטי – אם לא היו מציגים בפניכם את תהליך הציור, ספק אם הייתם מצליחים לזהות את הציצים ואת אברי המין הזקורים שמרכיבים אותו. (שלח: נועה בן שבת).

   

  הגרוע בעולם – וזה אולי שיא חוסר המודעות העצמית: בחור אחד מגיע לאודישנים לאמריקן איידול, בוחר לשיר את "רפסודיה בוהמית" של קווין, ומצליח להמם את סיימון, פאולה ורנדי, שלא יודעים אם לצחוק או לבכות.

   

  המהירה בעולם – הכירו את מנהלת החשבונות המהירה ביותר בעולם, שמצליחה לתקתק בו-זמנית נתונים על שני מחשבונים קטנים במהירות בלתי נתפסת - וגם לדייק. יפנית, אלא מה.

   

  סיום חלופי – ואלה הן שלוש הצעות לסיום אלטרנטיבי לשוברי קופות קולנועיים (שלח: עמית פל):

   

  יתכן וחלק מהאתרים לא יהיה זמין בגלל עומס גולשים

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים