שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הבוקר: שיבושים בתנועת הרכבות בדרום
  נוסעים שהגיעו הבוקר לתחנת הרכבת בבאר-שבע גילו כי התחנה סגורה לאחר שרכבת משא ירדה מפסים בין להבים לקריית גת. סיפרו ל-ynet: "היתה מהומה, כולם הציפו את תחנות האוטובוס"

  בתחנה בבאר-שבע עמד קטר, ונעצר: קווי הרכבת באזור באר-שבע הופסקו הבוקר (יום ב') לחלוטין, ככל הנראה בשל שני קרונות של רכבת משא שירדו מהמסילה בשעות הלילה בין להבים לקריית-גת. מרכבת ישראל נמסר כי בתוך זמן קצר יחזרו הקווים לפעולה. קווי הרכבת מקריית-גת צפונה פועלים כרגיל.

   

  מהרכבת נמסר כי הנוסעים שהגיעו הבוקר לקריית גת וביקשו להמשיך לבאר-שבע קיבלו נסיעה באוטובוס על חשבון רכבת-ישראל. השיבושים החלו ב-5:30 לפנות בוקר ומהרכבת נמסר כי בשעה 8:30 תתחדש תנועת הרכבות באזור.

   

  ירון תושב באר-שבע סיפר ל-ynet כי הגיע הבוקר לתחנת הרכבת בעיר ושם נתבשר על-ידי השומרים, שחסמו את הכניסה כי "רכבת משא התהפכה וכי אין רכבות עד להודעה חדשה באזור הדרום". לדברי ירון, נוסעים רבים הלכו משם לעבר תחנת האוטובוס, ו"שם היתה מהומה גדולה".

   

  בחודש אוגוסט הושבתה תנועת הרכבות בקו באר-שבע תל-אביב, בגלל שיפוצים במסילה. התוצאה: אלפי הנוסעים שהיו רגילים לנסוע בקו נאלצו לנסוע באוטובוסים. אך חברות האוטובוסים לא נערכו לעומס הרב, ולכן הנוסעים נאבקו כדי לתפוס מקום באוטובוסים.

   

  ובאזור ירושלים סגרה המשטרה לתנועה את כביש בגין מכיוון צפון. זאת, בעקבות עגלת משאית שהתהפכה במקטע "כביש גולדה". כתוצאה מכך נוצר כתם שמן על הכביש.  איש לא נפגע והמשטרה קוראת לנהגים לנסוע בדרכים חלופיות.

   

  בהכנת הידיעה השתתפה אפרת וייס
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים