שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נדחו אירועי One Voice
  סדרת המופעים למען השלום, שאמורים היו להערך ביריחו ובתל אביב בהשתתפות בריאן אדמס וזמרים נוספים, נדחו בעקבות בעיות ביטחוניות

  מופעי "One Voice" שהיו עתידים להתקיים בפארק הירקון בתל-אביב ובאיצטדיון ביריחו ביום חמישי הקרוב, נדחו. זאת בעקבות תנאים ביטחוניים שלא יאפשרו להוציא לפועל את המופע ביריחו. בעקבות הביטול הזה, התבטלו גם המופעים בתל-אביב ובמוקדים אחרים בעולם כמו וושינגטון, לונדון וקנדה.

   

  בין שלל המופיעים אמור היה להגיע לישראל הזמר בריאן אדמס, שהגעתו בוטלה. על בימת פארק הירקון היו אמורים להופיע גם קרן פלס, כנסיית השכל ושלל אמנים אחרים. על הבמה ביריחו אמורים היו להופיע אמנים ערביים רבים, ביניהם הרכב ההיפ הופ המצויין "DAM". טרם התקבלו תאריכים אחרים לקיום המופעים.

   

  תנועת "One Voice" יצאה עם קמפיין גדול לפני מספר שנים במטרה לסיים את הסכסוך הישראלי-פלסטיני. מייסד התנועה דניאל לובצקי מסר היום: "המטרות

  של הארוע ושל התנועה הן לחזק את הקולות המתונים בשני הצדדים בדרישה לסיום הסכסוך. המטרה הזו אמורה היתה לבוא לידי ביטוי בארועים רבי משתתפים בשני הצדדים ובעולם, על מנת לחזק את קולם של המתונים ולהציג את השאיפה ההדדית לסיום הסכסוך באמצעות הסכם בין המנהיגים. בסוף השבוע נודע לתנועה כי לא ניתן יהיה לקיים את האירוע ביריחו היות ולא ניתן להבטיח את התנאים הביטחוניים בעת הזו".

   

  עוד נמסר מהפקת האירועים: "בעקבות הביטול ביריחו בוטלו גם הארועים האחרים לאות סולידריות. המרכיב המרכזי של היוזמה הוא ההדדיות והבין לאומיות המהווה אבן דרך בעקרונות התנועה. בנסיבות שנוצרו לא ניתן לקיים אירוע בתל אביב בלבד, ולכן אנו מעדיפים לדחות בשלב זה את הארועים ולהמשיך לפעול למען השגת המטרה אותה הצבנו לעצמנו - לגייס מיליון תומכים למנדט ברית המתונים, ולחזק את הקול של הרוב המתון נגד הקיצוניים האלימים ולמען סיום הסכסוך".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "נדחו אירועי One Voice"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים