שתף קטע נבחר

דנקנר לאורן פרנק: "פיטוריך הם צעד חריף מדי"

במסר שהעביר נוחי דנקנר למנכ"ל מקאן אריקסון שפוטר בגלל שרבוב שמו למאמר שכתב נגד רפי גינת, כותב יו"ר אי.די.בי: "שרבוב שמי לבלוג שלך היה 'פאול'. עם זאת, בעיני, הפיטורים אינם המענה הנכון". דנקנר כותב כי אמר ליו"ר מקאן אריקסון, אילן שילוח, שהפיטורים הם צעד חריף מדי והוסיף כי פיטוריה של המנכ"לית השנייה, שירה מרגלית, שהיא גם בת זוגו לחיים של שילוח "בכלל נראים לי מוזרים"

"שרבוב שמי לבלוג שלך היה 'פאול', אולי 'פאול' קטן, אולי טכני, אבל 'פאול'. עם זאת בעיני, פיטורים אינם המענה הנכון לבלוג באינטרנט".

 

כך כתב ביום שישי האחרון נוחי דנקנר, בעל השליטה בקבוצת אי.די.בי, לאורן פרנק, המנכ"ל המפוטר של משרד הפרסום מקאן אריקסון. יו"ר מקאן בארץ, אילן שילוח פיטר את המנכ"לים המשותפים, אילן פרנק ושירה מרגלית, לאחר שפרנק כתב בבלוג האישי שלו מאמר התקפה חריף נגד רפי גינת ותכנית כלבוטק שעסקה בפרשת החתולים בטיב-טעם וכתב בו כי גינת לא היה מעז להכין כתבת תחקיר דומה נגד שופרסל של נוחי דנקנר.

 

ב- S.M.S ששלח דנקנר ביום שישי לאורן פרנק, בתגובה לפנייה של אורן פרנק אליו, כתב לו נוחי דנקנר כך:

 

"לאורן שלום,

 

קיבלתי את הודעתך מהיום. שנינו יודעים שעד היום לא היה ביננו כל קשר ועד אתמול לא ידעתי מי אתה. גם אני כמוך, לא חשבתי ולא חושב שהתכוונת לפגוע בי או לבקר אותי. לטעמי בהיותך חברו הטוב של עמית ברגר יצאת להגנתו ב"פרשיית החתולים של טיב טעם", בדרך של מתקפה על רפי גינת וכלבוטק.

 

אך נודה על האמת - בהיותי לקוח גדול של הפירמה שאתה המנכ"ל שלה, הרי אינך "בורג קטן" במקאן, אתה המנכ"ל - שרבוב שמי לבלוג שלך, בכל הקשר שהוא, היה "פאול". אולי "פאול" קטן, אולי טכני, אבל "פאול".

 

עם זאת בעיני, פיטורים אינם המענה הנכון לבלוג באינטרנט.

 

כשאילן שילוח התקשר אלי אתמול ואמר לי שפיטר אותך ואת שירה אמרתי לו שבעיני זה צעד חריף מדי וכי אינני מבקש את פיטוריכם. פיטוריה של שירה, שאינה קשורה לבלוג שלך, בכלל נראים לי מוזרים.

 

אבל כל העניינים האלה הם שלכם וביניכם ובדיוק כבעבר, בשום מקרה – אינני מתכוון להתערב במשהו בענייני הפירמה שלכם וביחסים ביניכם, שאותם איני מכיר.

 

מאחל לך ולכם פתרונות טובים ורק טוב! נוחי"

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יריב כץ
נוחי דנקנר. "איני מתכוון להתערב"
צילום: יריב כץ
אורן פרנק, המנכ"ל שפוטר
מומלצים