שתף קטע נבחר

פרסום ראשון: פנורמה מפטרת 20% מהעובדים בישראל

חברת התוכנה הישראלית, הפועלת בתחום פתרונות תובנה עסקית (BI), מפטרת כ-20 אנשי פיתוח העובדים בישראל. פנורמה: "לא מדובר במהלך דרמטי; ביצענו הערכה מחודשת ובמסגרתה הוחלט לבצע את התאמה של כח האדם לתכניות העתידיות"

חברת התוכנה הישראלית פנורמה סופטוור(חברה בבעלות פרטית), הפועלת בתחום פתרונות תובנה עסקית (BI), מפטרת כ-20% (20 אנשי פיתוח) ממצבת העובדים בישראל. כך נודע ל-ynet.

 

בארץ מעסיקה החברה כ-100 עובדים ובסך הכל מעסיקה החברה כ-250 עובדים המועסקים גם בשלוחות החברה בצפון אמריקה, אירופה ו-EMEA (אירופה, מזה"ת ואפריקה).

 

פנורמה סופטוור מסייעת לארגונים גלובליים להביא לניצול של נכסי המידע המוסתרים לשיפור הביצועים העסקיים. פנורמה מרחיבה את פלטפורמת מיקרוסופט באמצעות שילוב יכולות תובנה עסקית ופתרונות ניהול ביצועים. כלים אלה מאפשרים למקבלי החלטות לנתח נתונים במטרה לקבל דוחות וכלי מדידה המאפשרים לשפר את תהליכי קבלת ההחלטות.

 

פריצת הדרך הגדולה של החברה, שנוסדה ב-1993 על ידי רוני רוס המכהנת גם כיו"ר החברה, הייתה מכירת הטכנולוגיה למיקרוסופט בחודש יולי 1996, תמורת כ-20 מיליון דולר.

  

מפנורמה סופטוור נמסר כי "לא מדובר במהלך דרמטי. ביצענו הערכה מחודשת ובמסגרתה הוחלט לבצע את התאמה של כח האדם לתכניות הפיתוח העתידיות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוני רוס יו"ר ומייסדת פנורמה סופטוור
מומלצים