שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  יואב קוטנר לרדיו תל-אביב

  עוזב את ערוץ 24 שבהקמתו לקח חלק לאחר ארבע שנים, וישמש כמנהל מחלקת המוזיקה ועורך מוזיקלי ראשי ב-102FM. והבונוס: קוטנר יגיש גם רצועה מוזיקלית יומית בעריכתו

  מהפך: יואב קוטנר, העורך הראשי של ערוץ המוזיקה 24, עוזב את הטלוויזיה וחוזר לרדיו. קוטנר יצטרף בקרוב למערכת רדיו תל-אביב 102FM ויתפקד כמנהל מחלקת המוזיקה ועורך מוזיקלי ראשי בתחנה. עיתונאי המוזיקה הוותיק מגיע לתחנה התל-אביבית זמן לא רב לאחר שהצטרף אליה מנהל תוכניות חדש, לירון תאני.

   

  מלבד תפקידיו הניהוליים, נמסר מרדיו תל-אביב כי קוטנר גם יגיש רצועת מוזיקה יומית בעריכתו שתשודר בשעות הצהריים. הרצועה היא חלק ממגמת שינוי התוכן אותה יוזם תאני. כמו כן ישתלב קוטנר גם בסגל המרצים של מכללת הרדיו. החוזה החדש עליו חתם קוטנר הוא חזה לשנתיים וחצי ובמהלכן יעבוד במשרה מלאה בתחנה. 

   

  בתגובה מסר קוטנר: "נורא התגעגעתי לעבוד ברדיו. אני מאמין שרדיו תל אביב הוא העתיד של הרדיו ואני רוצה להצטרף לעתיד. אני מאוד אוהב את ערוץ 24 והוא הילד שלי, וכעת הילד הזה יוצא לדרך חדשה, ואני מאחל לו הרבה הצלחה". קוטנר הגיע לערוץ המוזיקה לפני כארבע שנים לאחר 30 שנות שידור בתחנת גלי צה"ל. 

   

  בימים האחרונים כעורך בערוץ המוזיקה עמל קוטנר על בחירות המועמדים לטקס עמ"י המתקרב, יחד עם חברי וועדה אותם גייס בחודשים האחרונים. בתקופה בה עבר בערוץ הוא ייסד את הטקס המוזיקלי וגם הגיש תוכניות כמו "הבמה המרכזית" ותוכנית ראיונות עם אמנים ישראלים מובילים. 

   

  מנכ"ל רדיו תל-אביב, שי בן מאור, אמר כי "רדיו תל אביב מצרף לשורותיו את איש הרדיו הבכיר והמוערך ביותר בישראל. אנו שמחים וגאים ש'מר מוזיקה' בחר ברדיו תל-אביב כביתו, מבין כל ההצעות הרבות שקיבל".

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: טל כהן
  קוטנר. התגעגע לרדיו
  צילום: טל כהן
  לאתר ההטבות
  מומלצים