שתף קטע נבחר

מאבטח בגן חשוד שביצע מעשים מגונים בילדות

תושב לוד כבן 50 נעצר בעקבות תלונתה של אם לילדה בת 4, שסיפרה לה כי תקף אותה. החשוד, בעל עבר פלילי של אלימות, מכחיש את המיוחס לו, אך במשטרה חושדים כי תקף ילדות נוספות

תושב לוד, כבן 50, נעצר בחשד שביצע מעשים מגונים בילדות בגן שבו הועסק כמאבטח. בחקירתו הכחיש החשוד את המיוחס לו והערב (שבת) הוא הובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

 

מחקירת המשטרה עולה כי למרות עברו הפלילי, התקבל החשוד לעבודה בגן בלוד וכבר ביום הראשון לעבודתו ניצל את הקרבה לילדים לביצוע מעשים מגונים בילדות.

 

אמה של אחת מילדות הגן מיהרה לתחנת המשטרה לאחר שבתה, בת 4, סיפרה לה על מעשיו של המאבטח במהלך שעות הפעילות בגן. חוקרת ילדים של משרד העבודה והרווחה גבתה עדות מפורטת מהילדה וכעבור שעתיים הובא החשוד לחקירה בתחנת המשטרה.

 

בבדיקה שערכו במשטרה התברר כי לאיש יש עבר פלילי של אלימות, אך הוא אינו מוכר מתחום עבירות המין. החשוד הכחיש את החשדות המיוחסים לו וטען כי מדובר בעלילה. יחד עם זאת, במשטרה חושדים כי המאבטח תקף ילדה נוספת בגן, וכעת מנסים במשטרה להגיע אליה כדי לגבות ממנה עדות.

 

במקביל, מתכוונים במשטרה לזמן את הגננת בגן הילדים על מנת לגבות ממנה עדות,

 ולבדוק כיצד היא לא הבחינה במעשיו של החשוד.

 

אתמול נעצר תושב רעננה, בן 64, העובד כמאבטח בבית ספר יסודי באזור השרון, בחשד שביצע מעשים מגונים בתלמידה, בת 6. בדיון בהארכת מעצרו טענה המשטרה כי החשוד הכחיש את המיוחס לו, אך קשר עצמו לאירוע. מעצרו הוארך בשלושה ימים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גבי מנשה
אילוסטרציה
צילום: גבי מנשה
מומלצים