שתף קטע נבחר

שיא בלוטו: 32 מיליון שקלים מחפשים זוכה יחיד

סכום הפרס המקורי עמד על 16 מיליון שקלים "בלבד", אך המנחש האנונימי מילא טופס מיוחד והכפיל את סכום הזכייה. במפעל הפיס מציינים כי מדובר בסכום הגבוה ביותר בו זכה מנחש יחיד. הזוכה טרם הגיע לקבל את הצ'ק

לראשונה בתולדות מפעל הפיס מחולק פרס ענק בסך 32 מיליון שקלים לזוכה יחיד בלוטו. בהגרלה שנערכה אמש (שבת), עמד הפרס הראשון בלוטו על 16 מיליון שקלים, אך במסגרת משחק ה"דאבל לוטו" הוכפל הסכום ל-32 מיליון שקלים. הזוכה המאושר - ואולי המאושרת - עדיין לא הגיע למשרדי הלוטו בכדי לקבל את הסכום הנכבד.

 

עובד חזן, מנהל אגף הזכיות במפעל הפיס, אמר כי הזכייה הנ"ל שוברת שיא של כל הזמנים: "עד היום הפרס הגבוה ביותר ששולם לזוכה יחיד עמד על 25 מיליון שקלים. אני מחכה בכיליון עיניים לראות את הזוכה".

  

במסגרת משחק ה"דאבל לוטו", יכולים המשתתפים לשלם מחיר כפול לטבלה ובהתאמה הם מבטיחים שסכום זכייתם, בכל רמת פרס - מוכפל. המשחק הושק בחודש יולי השנה ומאז נלקח הפרס הראשון בשיטה זו ארבע פעמים. דוברת מפעל הפיס, דולין מלניק, סיפרה ל-ynet: "שיטת הטופס היא תשלום כפול עבור המספרים שממלאים ובעדם מקבלים סכום כפול של סכום הזכייה. הסכום המקורי החל בארבעה מיליון שקלים, הוכפל לשמונה מיליון, משם ל- 16 מיליון, עד שהגיע לסכום הזכייה של אמש בו זכה הטופס.

 

"זוהי הפעם הראשונה בתולדות המפעל שזוכה יחיד לוקח פרס כל כך גדול. הפרס הקודם, הגדול ביותר שזכה בו זוכה יחיד, עמד על 25 מיליון שקלים. מפעל הפיס שילם שלוש פעמים סכומי זכייה משמעותיים מאז השקת הדאבל לוטו, כולל 8 מיליון ו- 12 מיליון שקלים. גם ברמות הפרס השני, הסכומים גדלו משמעותית - במקום חצי מיליון - מיליון שקלים. ההכפלה עומדת באותו יחס בכל רמות הפרס".

 

מלניק הוסיפה כי ההשתתפות בהגרלה, כמו בכל הגרלת לוטו שגרתית, הינה אנונימית והזוכה טרם הגיע לפדות את זכייתו. על כן, עדיין לא יודעים במפעל הפיס מאיזה סניף נשלח הטופס הזוכה.

 

במפעל הפיס מוסיפים כי מניסיונם - מרבית הזכיות נפדות תוך 24 שעות מההגרלה ושלזוכה יש חלון הזדמנויות של עד שישה חודשים לפדות את כספי זכייתו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
ממתינים לזוכה. טופס לוטו
צילום: ירון ברנר
מומלצים