שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אולמרט: לקרוא לעיר הבה"דים על שם שרון
  אחרי פארק איילון בחיריה, מציע ראש הממשלה, אהוד אולמרט, לקרוא גם לעיר הבה"דים על שם קודמו בתפקיד, אריאל שרון. במכתב לשר הביטחון, כתב: "ודאי תסכים איתי שהדבר יהיה לכבודו"

  ראש הממשלה, אהוד אולמרט, ממליץ לקרוא לעיר הבה"דים השנויה במחלוקת על שמו של קודמו בתפקיד, אריאל שרון. כך נודע הערב ל-ynet. שרון, המאושפז במרכז הרפואי שיבא בתל השומר, כבר זכה להיות מונצח בפארק איילון, שיוקם באזור חיריה וייקרא על שמו.

   

  במכתב ששיגר אולמרט לשר הביטחון, אהוד ברק, הוא כותב: "אני מבקש כי עיר הבה"דים תקרא בשמו של האיש שעשה רבות להקמתה".

   

  גם את קריאת שם הפארק בגוש דן יזם ראש הממשלה, בדחיפה ובעידוד של מזכיר הממשלה הקודם, ישראל מימון. אז אמר מימון ל-ynet, שקריאת הפארק על שמו של שרון מסמלת את מאבקו של זה למען הריאה הירוקה בלב הכרך התל-אביבי, והקשר שלו לאדמה ולטבע בכלל.

   

  במכתב ששלח ראש הממשלה נכתב: "ראש הממשלה לשעבר, מר אריאל שרון, עסק במשך כל חיו הבוגרים בהעצמתה של מדינת ישראל למען ביטחון אזרחיה. מאבקיו היו שזורים מעשה גבורה ודבקות במשימתו העיקרית - ביטחון המדינה והעם והעצמת צה"ל. על מנת להביע, ולו במעט, את הערכתנו כעם וכמדינה למסירות ולאומץ ליבו, אני מבקש ומציע כי עיר הבה"דים תיקרא בשמו של האיש שעשה רבות להקמתה".

   

  אולמרט הוסיף: "ודאי תסכים איתי שהדבר יהיה לכבודו. אבקשך להעביר את בקשתי והמלצתי בצרוף בקשה שלך ברוח זו, אל הגורמים האמונים על הנושא במערכת הביטחון, ותפעל לקידומה בהתאם לנהלים ולמקובל". 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: איי אף פי
  אריאל שרון
  צילום: איי אף פי
  אולמרט ממליץ להנציח
  צילום: פלאש 90
  מומלצים