שתף קטע נבחר

רשמית וסופית: אבי גבאי מונה למנכ"ל בזק

דירקטוריון החברה החליט על כך הערב בישיבתו השבועית. גבאי שימש בחודשים האחרונים כמ"מ מנכ"ל במקום יעקב גלברד שהודח מתפקידו בשל פרשת האופציות והבונוסים

עכשיו זה סופי, ועם חותמת: אבי גבאי הוא מנכ"ל בזק. דירקטוריון החברה החליט הערב (ד'), בישיבתו השבועית שהתקיימה הפעם בשדרות, למנות את מ"מ מקום המנכ"ל, אבי גבאי, למנכ"ל החברה באופן רשמי. גבאי, בן 40, שימש עד יוני האחרון כמנכ"ל חברת בזק בינלאומי, ושימש כמ"מ בזק מיוני האחרון לאחר שהמנכ"ל הקודם, יעקב גלברד, הודח מתפקידו.

 

בהודעה ששלחה הערב בזק לבורסה, נמסר כי שלמה רודב, יו"ר הקבוצה, ימשיך להיות אחראי על חברות הבנות של בזק - בזק בינלאומי, פלאפון ו-yes. רודב החליף האחרונה את דב וייסלגס, שאף הוא פרש לפני מספר חודשים.

 

מינויו של גבאי משלים למעשה את המהפכה שעברה על צמרת בזק מאז הדחת גלברד בעקבות חשיפת פרשת האופציות והבונוסים. גלברד נמצא אחראי אישית לאי הסדרים שהתגלו בנושא קביעת הבונוסים לבכירי החברה, ובעיקר לו עצמו. הפרשה התפוצצה כאשר רשות ני"ע ביקשה לקבל הסברים על קביעת הדירקטוריון להעניק לגלברד אופציות בשווי של 58 מיליון שקל.

 

מאז הדחתו  של גלברד התחלפה למעשה כל ההנהלה הבכירה. איקא אברבאנל, ששימש כסגנו של גלברד, פרש לאחר שמילא את מקומו תקופה קצרה, ואחריו עזבו יובל רכלבסקי, סמנכ"ל משאבי אנוש, עינת רום, מנהלת החטיבה הפרטית, רן עוז, סמנכ"ל הכספים והמשנה למנכ"ל, וניסים אלפיה, מנהל החטיבה העסקית.

 

מחר (ה') יתפרסמו הדו"חות הכספיים של בזק ושל החברות הבנות שלה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אבי גבאי. כבר לא ממלא מקום
מומלצים