שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פילובולוס חוזרת
  להקת המחול האמריקנית תעלה בבכורה ישראלית את "Rushes", עבודה משותפת לרובי ברנט וזוג היוצרים הישראלים ענבל פינטו ואבשלום פולק

  שנתיים אחרי ביקורה הקודם, חוזרת להקת המחול האמריקנית "פילובולוס" לסיור הופעות בישראל. בביקורה הנוכחי תציג הלהקה מבחר יצירות ובכללן בכורה ישראלית ל"Rushes", עבודה משותפת של הכוריאוגרף רובי ברנט וזוג היוצרים הישראלי ענבל פינטו ואבשלום פולק.

   

  זו הפעם הראשונה שבה פותחת להקת "פילובולוס" את שעריה ליוצרים חיצוניים. החיבור בין הצדדים נולד בעזרתו של מנהל פסטיבל צפון קרולינה, צ'רלס ריינהרט. רובי ברנט, ממייסדי להקת "פילובולוס" אמר על שיתוף הפעולה: "פינטו ופולק מבריקים. 20 דברים קורים ב-17 שניות של מופע. זה ניסיון חדש עבורנו להכניס אנשים תמימים לתוך בית המשוגעים שלנו ולראות איך זה יעבוד".

   

  "Rushes" עלתה בבכורה עולמית בפסטיבל המחול האמריקני ADF, ומאוחר יותר במוזיאון הגוגנהיים בניו יורק ובתיאטרון הג'ויס. העבודה עוסקת בחברה מבודדת של חלומות שבורים.

   

  בלהקה סקרנים לדעת כיצד תתקבל העבודה בישראל. סיור ההופעות בארץ יחל ב-23 בינואר ובמהלכו תציג "פילובולוס" קולאז' של חמש עבודות בבית האופרה הישראלית בתל אביב, בירושלים, חיפה והרצליה. היצירות שיוצגו בסיור ההופעות הנוכחי בארץ הן "Aquatica" של מייקל טרייסי, "Psedopodia", יצירת סולו של ג'ונתן וולקן, "Gnomen" של רובי ברנט וג'ונתן וולקן ו"MegaWatt" של ג'ונתן וולקן.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים