שתף קטע נבחר

מרתה סטיוארט חושפת את הבית שלה. לא תציצו?

רוצים חוויה עיצובית מעולם אחר? כוהנת הסדר, הניקיון והעיצוב האמריקאית חושפת את בתיה הרבים, שווה לראות

מרתה סטיוארט בנתה בית חדש בניו-יורק, החמישי במניין הבתים שלה, והיא מתגאה בו מאוד. כל כך מתגאה בו, עד שהיא העלתה לאתר האינטרנט שלה, תמונות מרהיבות שלו, ושל חדרים בבתים נוספים שבבעלותה.

 

טוב, גאווה אינה הסיבה היחידה. תעשיית מרתה סטיוארט מאמינה ב"סינרגיה", וכל מה שמרתה עושה, היא עושה כדי לקדם את האינטרסים והעסקים הרבים שלה. תוכנית הטלוויזיה מקדמת את המגזין שלה, שמקדם את אתר האינטרנט, שמקדם את אתרי המכירות שלה וחוזר חלילה.

 

אז מרתה פותחת את הבית שלה, כדי לקדם את פרויקט הנדל"ן השאפתני שבו היא שותפה, מרתה KB HOME - בתים פרטיים שמעוצבים בהשראתה ולפי טעמה, וברוח הסינרגיה - מאובזרים בחפצים וברהיטים שהיא מוכרת.

 

אבל למי אכפת מהאינטרסים? בתמונות הבאות תמצאו רעיונות נהדרים שתוכלו ליישם בביתכם שלכם

 

המטבח של מרתה בחוות קנטיטו, בדפורד, ניו יורק 


רעיון שכל אחד יכול לאמץ: לצבוע את המטבח באפור. מעצבי הפנים אוהבים את האפור על הקירות והארונות במטבח, כי הוא משתלב יפה עם משטחי הנירוסטה המבריקים, השיש והקרמיקה הלבנים.


ה"אי" במרכז המטבח של מרתה. מעל האי תלויים סירים ומחבתות מבהיקים מנירוסטה. שילוב פריטים ומכשירים במראה תעשייתי - כמעט מוסדי, מאוד אופנתי עכשיו, ומעניק למטבח הביתי אופי מקצועני.


פינת הקפה מאובזרת כמו בית קפה איטלקי. ולמה מרתה צריכה שני מכשירים לטחינת פולי קפה? אחד לקפה רגיל ושני לקפה נטול קפאין. רעיון שכדאי לאמץ: להציב מדף מעל מכונת הקפה, ולארגן עליו את כל מה שנחוץ להכנה ולהגשה.

 

חדר היצירה של כוהנת מלאכות היד  


חדר היצירה של מרתה בחוות קנטיטו ממוקם בעליית גג ארוכה בעלת תקרה משופעת. על הרצפה הונח שטיח רך ובהיר. הקירות והתקרה לבנים. כדאי לאמץ: שימוש נבון בפלטת הצבעים, מאפשר ליצור אשליה של חלל רחב.


בפינת התפירה של מרתה, הבדים מסודרים במגירות לפי קבוצות צבעים, וסלילי החוטים מאורגנים בקופסאות קטנות ובצנצנות זכוכית גדולות. רעיון מדליק ופשוט, שמרתה הייתה מכנה "GOOD THING".

 

המרתף. התכוננו למראות מדהימים  


שואלים את עצמכם: אילו רעיונות אנחנו יכולים לאמץ מהמרתף המדהים הזה? שימוש במדפים תעשייתיים, ואחסון בקופסאות שקופות!


חדר הכביסה. עגלות כביסה ניידות על גלגלים - כמו במכבסות תעשייתיות - משמשות להעברת כביסה מגוהצת ומקופלת מאזור אחד למשנהו. לא נתקלתי בעגלות כאלה בארץ (חוץ מעגלות סופרמרקט גדולות), אבל זה רעיון אדיר לנייד כביסה.

  

הקוטג' של האורחים באחוזה בסי הארבור, מיין על הים  


רעיון שכל אחד יכול לאמץ: הגוונים הוורודים הבהירים מתאימים לאור הישראלי שטוף השמש בהיר, וייראו נהדר בחדר 

השינה שלכם.

 

רעיון שכל אחד יכול לאמץ: למראה מהודר שלבו בין הצבע הוורוד לפריטים מוזהבים.

רעיון שכל אחד יכול לאמץ: לא חייבים לבחור רהיטים כבדים ויקרים כדי לרהט  פינה נהדרת. צבעו רהיטי קש בגוון אפרפר תכלכל, כמו שמרתה עשתה, ותיהנו ממראה מתוחכם ועדכני.

 

כל התמונות בכתבה נלקחו מאתר האינטרנט www.marthastewart.com

התכנית "מרתה" משודרת בימים א' עד ד'- בשעה 19:00 בערוץ החיים הטובים.


 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מרתה והחתול ויואלדי מדגמנים בייתיות בחדר היצירה
לא. זה לא הבית של מרתה. זה הבית לאורחים
לאשה בפייסבוק
מומלצים