שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  דיכטר: לוח הזמנים למו"מ לא ריאלי גם עכשיו

  בסיור בבקו"ם אמר השר לביטחון פנים כי אין לחשוד בכנות כוונותיהם של הפלסטינים שבאו לאנאפוליס - "אך לצערי, הביצועים שלהם הם אפס"

  אחרי הרמטכ"ל - גם השר לביטחון פנים הגיע לבקו"ם. השר אבי דיכטר ביקש הבוקר (יום ד') לראות מקרוב את המתגייסים למשמר הגבול, בהם נוצריה ראשונה שעושה זאת.

   

  בהתייחסו לפרשת ה"עבריינים במדים", אמר השר לביטחון פנים: כי "זה נושא פלילי שנחקר על ידי המשטרה. השוטרים נמצאים בחקירה. יש הליך פלילי כמו לכל אזרח".

   

  בנוגע לכוננות הגבוהה שהוכרזה בעקבות ועידת אנאפוליס, אמר דיכטר: "הכוננות תהיה בהתאם למה שיקרה בשטח. ביום חמישי נעשה הערכות ונקבל החלטות. צה"ל והמשטרה נערכו כיאה ועמדו במשימה, ואיפשרו לוועידה הזו לעבור בשלום".

   

  בנוגע לוועידת אנאפוליס, אמר השר דיכטר: "שלב א' הוא מפת הדרכים, הפלסטינים יהיו מחויבים לפי מפת הדרכים. במפה יש לוח זמנים של שנתיים, והפלסטינים לא עמדו בו. לוח הזמנים מהתחלה לא היה ריאלי. גם עכשיו הוא לא ריאלי, אבל הוא נותן כיוון - ומה שיקבע בסוף זה הביצועים של הפלסטינים. אני מניח שעד סוף 2008 נדע בצורה יותר ברורה מהם הביצועים שלהם. אפשר להיכנס לתהליך מאוד חיובי ומשמעותי".

   

  השר הוסיף כי מי שמסתכל על מה שקורה ברשות הפלסטינית, לא יכול לחשוד בכנות כוונותיהם. "אני מאמין שהם באו עם כוונות אמיתיות. אנחנו רוצים לבחון ביצועים, אך לצערי - הביצועים שלהם הם אפס".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  חזר לבקו"ם: דיכטר והמתגייסים.
  צילום: ירון ברנר
  מומלצים