שתף קטע נבחר

אישום: ארב לילדות בפתח ביתן ותקף אותן מינית

טוביה חדר, תושב באר שבע, מואשם בשורה ארוכה של עבירות מין נגד ילדות, מרביתן מתחת לגיל 10. הוא מואשם כי נהג לארוב להן בפתח ביתן, ביקש להיכנס לדירה בטענה כי עליו לבדוק את זרם המים - ואז ביצע בהן את זממו

פרקליטות מחוז הדרום הגישה היום (ה') כתב אישום נגד טוביה חדר, תושב באר שבע בן 45, המואשם בביצוע שורה ארוכה של מעשים מגונים בילדות, נערות ונשים. כתב האישום נגדו כולל 23 מקרים, במרביתם מעורבות ילדות מתחת לגיל 10.

 

מכתב האישום עולה כי חדר עבד בחברה המתקינה דודי שמש בבתים פרטיים, והוא ניצל את עבודתו כדי להיכנס לבתים בהן מתגוררות ילדות ולתקוף אותן. חדר מואשם כי נהג לארוב לילדות בפתח הבניין או סמוך למעלית, לעקוב אחריהן עד לדלת ביתן ואז לבצע בהן את זממו. בנוסף, הוא נהג לצלם את קורבנותיו באמצעות הטלפון הסלולרי בשעה שהטריד אותן, ואף גנב תמונות ותחתונים של הילדות והנשים שלבתיהן פרץ.

 

חדר נתפס על ידי שוטרי תחנת באר שבע לפני כשלושה שבועות, לאחר שביצע מעשה מגונה בילדה בת תשע. על פי כתב האישום, הוא ארב לילדה בכניסה לבניין בו היא גרה, עקב אחריה לדירה ואז אמר לה שהגיע כדי לבדוק את זרימת המים בבית. הילדה אפשרה לו להיכנס לדירה, ואז הכניס אותה חדר לחדר האמבטיה, הוריד את מכנסיה וצילם את איבר מינה כשהוא נוגע בו.

 

מחקירת שוטרי מחלק הנוער בבאר שבע עלה כי הילדה החלה לצעוק, ואילו חדר נבהל וברח מהדירה כשהוא משאיר אחריו את רישיון הנהיגה שלו. שוטרים שהגיעו למקום ומצאו את הרישיון עצרו אותו כמה שעות מאוחר יותר, ובחקירתו הודה חדר במעשה ואף סיפר על מקרים נוספים בהם ביצע מעשים דומים. לטענתו, הוא אינו שולט במעשיו, ואף ביקש מהשוטרים עזרה. 

 

מלבד סעיפי האישום בגין תקיפה מינית, כולל כתב האישום נגד חדר גם סעיפים לפיהם נהג לצלם בסתר נשים כשהן עירומות או מתקלחות, ואף ארב לנשים בתאי השירותים באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. בנוסף, מואשם חדר כי  נהג להטריד נשים רבות בטלפון.

 

פרקליטו של חדר, רוזה אהרון, אמר ל-ynet לאחר הגשת כתב האישום כי מרשו זקוק לטיפול מתאים שיסייע לו להתמודד עם בעיותיו. "אכן עולה תמונה של אדם שמבצע מעשים בלא שליטה, כך גם אמר לחוקריו, ומן הראוי כי יזכה לטיפול מתאים שהוא גם אינטרס הציבור ובכיוון זה בכוונתו לפעול", אמר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חדר. ארב לילדות בפתח הבית
צילום: משטרת ישראל מרחב הנגב
מומלצים