שתף קטע נבחר

האולסטאר החד צדדי השני

האולסטאר השני של ה-WNBA יעמוד גם השנה בסימן העליונות של המערב. ככה זה כשלוש הקבוצות המובילות את הליגה באות מאותו בית. הקבוצה המארחת, פיניקס, הכניסה נציגה למשחק רק בלחץ הקהל

האולסטאר השני בתולדות ה-wnba יערך בלילה שבין יום שני לשלישי, בפיניקס אריזונה. כמו בשנה שעברה, ובהתאם להתנהלות הליגה בכלל, יעלו הקבוצות מתוך ידיעה שלמערב יתרון גדול על פני המזרח, כמעט בכל פרמטר.
בשלוש השנים בהן קיימת הליגה, זכתה באליפות היוסטון קומטס, קבוצה מהבית המערבי. העונה מגיעות מאותו בית שלוש הקבוצות עם המאזן הטוב בליגה: קומטס (3:19), לוס אנג'לס ספרקס (3:18) ופיניקס מרקורי (7:13). בעונה שעברה, הסתיים משחק האולסטאר הראשון בנצחון חד צדדי של המערב 61:79.
את כוכבות המערב יובילו שחקניות האלופה, יוסטון קומטס, שריל סוופס וטינה תומפסון, אליהן תצטרף המצטיינת במשחק האולסטאר הראשון, ליסה לסלי, הסנטרית של לוס אנג'לס ספרקס, והקלעית הטובה של סקרמנטו מונרקס, טינה פניצ'רו. סינטייה קופר מיוסטון, פצועה ולא תשחק.
את נבחרת המזרח יובילו צ'מיקה הולדסקלו וניקי מקריי, כוכבות וושינגטון מיסטיקס. טרזה וויתרספון, הקלעית של ניו יורק ליברטי וחברתה לקבוצה סו וויקס ישלימו את החמישייה, יחד עם טאג' מקוויליאמס מאורלנדו מיריקל.
ארבע קבוצות, יוסטון, אורלנדו, ניו יורק ולוס אנג'לס, שלחו שלוש נציגות כל אחת.
בטי דייויס, הגארדית של מיניסוטה לינקס, היא שחקנית הרוקי היחידה שזומנה למשחק.
הקבוצה המארחת, פיניקס, תיוצג על ידי ברנדי ריד, שנכנסה לסגל רק בלחץ האוהדים המקומיים.
המשחק יועבר בשידור טלוויזיוני ל-154 מדינות ב-23 שפות שונות.

לפנייה לכתב/ת
אי-פי
ישתפו פעולה. סוופס (משמאל) ופניצרו
אי-פי
מומלצים