שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  חברת סילנטיום הישראלית מגייסת 5 מיליון דולר
  עד כה השלים הסטארט-אפ הישראלי, העוסק בפיתוח טכנולוגייה להשקטת רעשי מנועים ומדחסים, גיוס של 1.8 מיליון דולר

  חברת הסטארט-אפ הישראלית סילנטיום, המפתחת טכנולוגייה להשקטה של רעשים הנוצרים על ידי מנועים ומדחסים, מתכננת גיוס של 5 מליון דולר.

   

  כמהלך מקדים הושלם בימים אלו גיוס בסך 1.8 מליון דולרים מבית ההשקעות נאור גרופ (קנדה) ומבעלי מניות עיקריים בחברה. סילנטיום מתכננת להשלים את הגיוס בחודשים הקרובים. הגיוס ישמש להרחבת מערך השיווק העולמי, להמשך המחקר והפיתוח ולהון חוזר.

   

  לאחרונה השיקה סילנטיום פתרון ייחודי להשקטה של ארונות תקשורת ושרתים הנמצאים בשימוש בשוק ה-IT וה-SMB. פתרון זה, המשלב אמצעי השקטה אקטיבים ופסייביים גם יחד, מותאם בעיקר לחברות קטנות ובינוניות ומתפקד כתחליף ל"חדר שרתים".

   

  הפתרון מיועד לשוק ה-SMB, בעיקר למשרדים, מעבדות, מוסדות חינוך ואזורים אחרים שבהם הציוד מותקן סמוך למקום מושבם של העובדים, ומאפשר התמודדות יעילה עם הרעש והחום הנוצרים מפעילותם של השרתים.

   

  יוסי ברט, מנכ"ל סילנטיום: "קיימת בעיית רעש משמעותית ליצרנים ולמשתמשים של ציוד IT, HVAC, ליצרני רכב ולמתקנים ביתיים. באמצעות טכנולוגיית
  ההשקטה שלנו והמוצרים אותם פיתחנו, המטפלים במקור הרעש עצמו, מספקת סילנטיום מענה אפקטיבי למגוון שווקים כמו-גם ליצרני OEM, המאפשר שיפור ניכר ב"איכות החיים" של משתמשי המוצרים מחד, ומאידך מסייע משמעותית ליצרני המוצרים להתמודד עם מקורות הרעש".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "חברת סילנטיום הישראלית מגייסת 5 מיליון דולר "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  סילנטיום - מפתחים טכנולוגייה להשקטה של רעשים
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  מומלצים