שתף קטע נבחר

מהצהריים: 11 רקטות קסאם נחתו באזור שדרות

סמוך לשעה 13:30 נשמעה בעיר אזעקת "צבע אדום" ומייד אחריה נשמעו כמה פיצוצים. אשה אחת לקתה בחרדה. ארבע שעות לאחר מכן שיגרו פלסטינים שלוש רקטות נוספות לעבר שדרות. מאז אתמול שיגרו פלסטינים 20 רקטות קסאם

מתקפת קסאמים על שדרות: שמונה רקטות קסאם נחתו משעות הצהריים (יום ד') בשטחים פתוחים סמוך לשדרות ושתיים נחתו בשטחי הרשות הפלסטינית. אשה אחת לקתה בחרדה. פלוגת אל-קודס, הזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, נטלה אחריות לירי. בנוסף נחתה פצצת מרגמה סמוך ליישוב בנגב המערבי, גם במקרה זה לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

 

סמוך לשעה 13:30 נשמעה בעיר אזעקת "צבע אדום" ומייד אחריה נשמעו חמישה פיצוצים סמוך לעיר. הרקטות שוגרו מצפון רצועת עזה.

 

המטח השני נורה סמוך לשעה 17:20, אז נחתו שלוש רקטות קסאם באזור שדרות ושתיים בשטחי הרשות הפלסטינית. לא דווח על נפגעים או על נזק. מוקדם יותר היום נחתה רקטת קסאם בצד הפלסטיני, סמוך לגדר המערכת עם צפון רצועת עזה.

 

בשעות הערב נורו שלוש רקטות נוספות שנחתו בשטח פתוח מחוץ לשדרות. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

 

אתמול בערב נחתו שלוש רקטות קסאם סמוך לגדר המערכת ודרומית לאשקלון. בכל המקרים לא היו נפגעים ולא נגרם כל נזק. במקביל, פגע חיל האוויר במשגר בצפון רצועת עזה. במהלך הלילה נחתה רקטה נוספת באזור מעבר כיסופים.

 

אתמול בבוקר נורו שש רקטות קסאם מצפון רצועת עזה לעבר הנגב המערבי. לא דווח על נפגעים או על נזק. פלוגות אל-קודס, הזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, קיבלו אחריות לירי. 


פורסם לראשונה 26/12/2007 13:41

 

בהכנת הידיעה השתתף עלי ואקד
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קסאם בשדרות. ארכיון
צילום: טרכטמן זאב, דין וחשבון שדרות
מומלצים