שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ג'וינט ונצ'ר

  אי-שם בארץ נמצא מתקן הגידול המאובטח. מריחואנה באיכות גבוהה, שגדלה בחסות החוק. "הרוקח" שמגדל אותה מחלק אותה לחולים סופניים, שקיבלו אישור מיוחד מהמדינה לצרוך סמים להקלת מכאוביהם

  מתקן הגידול מאובטח ומוקף גדר גבוהה. הצמחים הירוקים, יפים למראה, מסודרים בתוך שורת דליים, וריחם מכה בנכנס במכת ריח שהייתה משגעת כל סטלן בעולם. גן עדן אסור, המותר כאן ברישיון מיוחד של משרד הבריאות והמשטרה. תאורה מיוחדת מאירה את הצמחים, מים נמדדים במשורה, מיזוג האוויר מדויק ומאפשר לצמחים לגדול ולהתפתח בתנאי חמישה כוכבים.

   

  כתבי "המוסף לשבת", אריאלה איילון, גדעון מרון ועודד שלום, חושפים השבוע את שדה המריחואנה (קנביס) החוקי היחידי בארץ. מיקומו של השדה וזהותו של המחזיק בו יישארו חסויים, מחשש שעבריינים יתנכלו לו ויחמדו את הסם המשובח. האיש, שאותו נכנה "הרוקח", מגדל את החומר ואחר-כך מחלק אותו לחולים סופניים שקיבלו אישר מיוחד ממשרד הבריאות לצרוך קנביס רפואי.

   

  הרוקח כבר לא סופר את ההלוויות של "הקליינטים" שלו. לחלקן הוא הולך כי הוא לא יכול שלא, אחרי שנקשרו בנפשו ונפשו נקשרה בשלהם. עומד לצד רגבי העפר הנערמים ושואב כמו שואב אבק את כל העצב והכאב, מתמלא ביגון. אחר כך הוא חוזר אל חדרו, "המרפאה" אותה פקדו המנוח או המנוחה, הטלפון מתחיל לצלצל והחולים שואלים מתי יוכלו להגיע.

   

  בחור צעיר, שברירי ופריך המכיר כבר את כל סוגי הכאב. איש מעבדה הרוקח את צמח המרפא הטוב ביותר עבור חוליו. את העשב הוא מגדל בעצמו, מטפח כל צמח, כל פרח, כמו שמטפחים תינוק. הזרעים משובחים, הקרקע אורגנית, הכל אורגני. בית הגידול שלו הוא מהמתקדמים בעולם ופרחי הקנביס בתוך העציצים פורחים בתפארת יפהפייה, והמקום כולו מלא בריח המתקתק והמשכר של הקנביס.

   

  הסיפור המלא - בגליון סוף השבוע של "ידיעות אחרונות"
  מומלצים