שתף קטע נבחר

תפילה: "אבינו שבשמיים, בטל ממשלת אולמרט"

נוסח חדש לתפילה לשלום המדינה הושק אמש בכנס "המטה העולמי להצלת העם והארץ" בתל-אביב. משתתפי הכינוס, שנערך לקראת בואו של הנשיא בוש, הזהירו אותו: אם תלחץ על ישראל - תביא אסון עליך ועל ארה"ב כולה

"אולמרט ובוש מביאים עלינו שואה", כך נכתב בשלטים שנתלו אתמול בערב (יום ג') בכינוס שאירגן בתל-אביב "המטה העולמי להצלת העם והארץ". בכינוס יצאה אזהרה לנשיא ארה"ב, ג'ורג' בוש בה נאמר כי "אם בוש ילחץ על ישראל, הוא יביא אסון עליו ועל ארה"ב כולה".

  

קרוב ל-2,000 אנשי ימין וחסידי חב"ד הגיעו אתמול לכנס שנערך בתל אביב לקראת הגעתו של נשיא ארה"ב, ג'ורג' בוש ובקריאה לש"ס לצאת מהקואליציה. בכינוס השתתפו בין היתר יושב ראש וועד רבני יש"ע והרב של קריית ארבע, הרב דב ליאור, יושב ראש המטה העולמי להצלת העם והארץ, הרב שלום דב וולפא, הרב מאיר פרוש, רבנים מש"ס, הרב יורם אברג'יל והרב מאיר מזוז וכן חבר הכנסת אריה אלדד.

  

במהלך הטקס ביקש הרב שלום וולפא להעמיד את אולמרט לדין "על פי החוק של עשיית הדין בנאצים ועוזריהם". לדבריו המחבלים הפלסטינים הם הנאצים של דורנו שאימצו את התורה הנאצית להשמידנו, ומי שנוטל נשק לאותם מחבלים הם חלק מעוזרי הנאצים של דורנו. הרב גדליה אקסלרוד, אב בית דין בחיפה ומרבני חב"ד תקף את מועצת יש"ע ואת הרב אבינר. 

 

התפילה של וולפא

במהלך הכינוס חולקה תפילה, שעל-פי מארגני הכינוס יש לומר אותה בבית הכנסת והיא אמורה להחליף את התפילה לשלום המדינה וכותרתה "אבינו שבשמיים, צור ישראל וגואלו. בטל את ממשלת אולמרט".

 

על פי הנוסח החדש: "אבינו שבשמים צור ישראל וגואלו, בטל את ממשלת אהוד אולמרט, הנלחמת בעמך ישראל ובארצך ובתורתך הקדושה.

 

"אנו תושבי ארץ ישראל, שרידים מוצלים מאש, שכל רצוננו הוא לשבת בארץ הקודש ולעבדך בלימוד התורה וקיום המצוות, ובפרט המצוות התלויות בארץ, ויישוב הארץ לגבולותיה שקבעת בתורתך הקדושה. כולנו נמצאים בסכנת נפשות ע"י ממשלת בוגדים אכזרית שהשתלטה על ההנהגה בעיר הקודש ירושלים, והכריזה מלחמה גלויה בך, ובתורתך.

  

"השקף משמים וראה, את הסכנות הנוראות שאורבות למליוני בניך אנשים נשים וטף, מהגזירות שחורשים עליהם ראש הממשלה וחבר מרעיו, הזוממים לעקור באכזריות אלפי יהודים מאדמתם ולמסור נחלתם לרוצחים שפלים. השקף משמים וראה את פרשת הכסף והנשק ששוקלת ממשלת ישראל לידיהם המגואלות בדם של המחבלים. השקף משמים וראה את אלפי המגורשים מגוש קטיף וצפון השומרון שמטה לחמם נשבר, סובלים חרפת רעב ומחלות, וחייהם נהרסו. השקף משמים וראה את מאות ואלפי המחבלים הכלואים, שממשלה זו עומדת לשחררם מכלובם, ולאפשר להם את המשך הרציחות ושפיכות הדמים.

 

"אנא רבונו של עולם, שלח ידך ממרום לבטל ממשלה אכזרית זו, הפר עצתם וקלקל מחשבת. הצילנו ממזימות נשיא ארה"ב בוש ושרת החוץ שלו, הנלחמים בנו. עשה עמנו נסים שלא ישמע עוד שוד ושבר בגבולנו, שלא יוגלו עוד יהודים מבתיהם, ואלו שגלו כבר יוחזרו לאדמתם ויגיעו אל המנוחה והנחלה. אבינו מלכנו חננו ועננו כי אין בנו מעשים. עשה עמנו צדקה וחסד והושיענו בקרוב ע"י מלך המשיח בגאולה האמיתית והשלימה". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנשיא בוש. מסר מרבני "המטה העולמי"
צילום: איי אף פי
מסר לבוש. שולחן הכבוד
צילום: בערוש בלינצקי
הכינוס בתל-אביב
צילום: בערוש בלינצקי
מומלצים