שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  פרטים ראשונים: סקודה סופרב החדשה

  המשפחתית הגדולה של סקודה תיחשף אמנם רק בתערוכת ז'נבה במרץ, אבל הצ'כים ממהרים לפרסם כבר עכשיו תמונות ופרטים ראשונים אודותיה. אצלנו באוקטובר-נובמבר

  הסופרב החדשה נחשפה בתמונות ופרטים ראשונים. כמו בעבר, היא מבוססת על פלטפורמת הפאסאט של פולקסווגן, אך מציעה ממדים נדיבים יותר. לישראל תגיע המכונית בחודשים אוקטובר-נובמבר, כך נמסר ל-ynet מחברת צ'מפיון מוטורס, יבואנית המותג.


  הסופרב החדשה. כבר לא יוצאת דופן בגודלה

   

  הדור השני של הסופרב כבר לא הגדול בקבוצה: עם אורך של 484 ס"מ (3.5 יותר מבעבר), הסופרב זהה בגודלה למונדיאו של פורד. אלא שזו האחרונה גדולה משמעותית מהסופרב הן ברוחב (189 לעומת 178 בלבד, ארבעה פחות גם מהפאסאט) והן בבסיס הגלגלים, שעומד בפורד על 285 ס"מ לעומת 276 בלבד בסופרב.

   

  נתון זה מפתיע למדי, מכיוון שלסופרב המקורית היה בסיס גלגלים ארוך יותר - 280.5 ס"מ. בהקשר זה יש לציין כי בסיס הגלגלים הינו נתון חשוב מאוד לשערוך המרחב בתא הנוסעים, ויהיה מעניין לראות אם הקטנתו פגמה באחד מנכסיה הגדולים של המשפחתית הצ'כית - מרחב פנים. הסופרב החדשה נמוכה מהדגם אותו היא מחליפה בס"מ אחד - עם גובה של 146 ס"מ.


  אצלנו בסביבות אוקטובר-נובמבר

   

  מסקודה נמסר כי הסופרה החדשה תוצע עם מבחר של שלושה מנועי בנזין ושלושה מנועי טורבו-דיזל. הספקם ינוע בין 105 ל-260 כ"ס, והם ישודכו לתיבות הילוכים ידניות או סיקוונסיאליות כפולות מצמד (DSG).

   

  נכון לעתה אלו הפרטים הטכניים היחידים שפורסמו. כן נמסר כי לסופרב יהיו תשע כריות אוויר, יחידות תאורה מתכווננות לפי כיוון הנסיעה ומערכת עזר לחניה. מידע נוסף צפוי בסמוך יותר לתערוכת ז'נבה בראשית חודש מרץ, שם תערוך המכונית הופעת בכורה עולמית.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  סופרב החדשה
  הדגם הקודם היה חריג בגודלו
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים