שתף קטע נבחר

תלמידים השליכו רימון עשן - התיכון בשרון הושבת

החטיבה העליונה בקריית החינוך "דרור" הושבתה היום, לאחר שאתמול השליכו תלמידים רימון עשן בפתח חדר המורים. אחד התלמידים: "כולם שמחים שיש עוד יום חופש"

עם רימונים - אין לימודים. התלמידים בבית הספר התיכון שבקריית החינוך "דרור" שבשרון זכו ליום חופשה, בשל תקרית אלימה שאירעה אתמול במוסד. תלמידים השליכו רימון עשן סמוך לכניסה לחדר המורים במקום. משטרת כפר סבא פתחה בחקירה ואיש לא נפגע.

 

תלמידים רבים התייחסו בהומור לתקרית החמורה, בעוד בהנהלת בית הספר רואים את הארוע בחומרה. בדואר אלקטרוני שנשלח לתלמידים נכתב בין היתר כי הוחלט להשבית את הלימודים מכיוון שהמורים חוששים לביטחונם האישי ולביטחון התלמידים. עוד נכתב כי אם מורה או תלמידהיו עומדים בסמוך לרימון שהתפוצץ - הארוע היה עלול להסתיים בצורה חמורה יותר.

 

את החלטת ההנהלה על השבתת הלימודים קיבלו תלמידים רבים כחגיגה של ממש, אחרי שרק לפני שבועות ספורים שבו ללמוד במוסד, עם סיום השביתה הגדולה בבתי הספר העל יסודיים. "כולם שמחים שיש עוד יום חופש. אצלנו ביום שישי לא לומדים אז עכשיו יש לנו סוף שבוע ארוך", אמר אחד התלמידים במקום.

 

דוברת המועצה האזורית "לב השרון", פנינה אמויאל משה, אומרת כי השבתה נעשית בעקבות

השלכת הרימון ומקרי אלימות וונדליזם שהתרחשו לאחרונה בביה"ס. "בקריית החינוך והתרבות דרור מאמינים באפס סובלנות כלפי אלימות ועוסקים במהלך השנה בהפעלת תכניות מניעה להתמודדות עם התנהגויות סיכוניות של בני נוער", אמרה.

 

לדבריה, התופעות שהתרחשו לאחרונה חורגות מגבול הנורמה וביה"ס חרד לביטחון תלמידיו ושלומם. "ההשבתה היא ליום אחד, לצורך התראה והתארגנות מתאימה בעזרתה של משטרת ישראל", ציינה. בקריית החינוך לומדים בימים כתיקונם מאות תלמידים ממושבי המועצה האזורית וישובים נוספים באזור.

  

המידע הראשוני הגיע באמצעות המייל האדום.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יועד כהן
רימון עשן. ארכיון
צילום: יועד כהן
מומלצים