שתף קטע נבחר
"מה קורה לגברים?! לאן נעלם הצורך בכיבוש?"
השבוע בעיתון "לאשה": סיפורים אמיתיים לחלוטין על הפרימדונות האמיתיות של עולם הדייטים - הגברים. ואתם? יש לכם חוויות דייטינג קשות לחלוק איתנו? הטוקבקיה מחכה לכם

השבוע בעיתון "לאשה" תמצאו את כתבתה של דניס בארט על חוויות אמיתיות ומזעזעות שחוו נשים בעולם הדייטינג, מהקמצן ועד זה שמתנגד לקונדומים, מהמאהב שמאמין שהוא מקצוען ועד לבחור שגובהו 1.70 מ' אבל הוא מסרב לצאת עם אישה שגובהה 1.64 מ'. בעקבות הגברים האלה, שדניס וחברותיה פגשו באמת, היא תוהה:

 

"זה שגברים ונשים הם שני זנים שונים, בייחוד בכל הקשור ליחסים שבינו לבינה,

 סוד גלוי הוא. ובכל זאת, לאחר אינספור שיחות בנות שכללו סיפורים הזויים לחלוטין על דייטים ועל התנהגויות גבריות הגובלות באוטיזם רגשי, לא יכולתי שלא לתהות: למי הם חושבים את עצמם? מהיכן 'החבר'ה הטובים' שלנו יונקים את הלגיטימציה לעשות דברים שאנחנו, הבנות (לפחות רובנו) לא היינו מעזות לעשות בחיים?

 

"מה גורם להם לחשוב שאפשר לסמס לנו אחרי שנתיים כאילו רק אתמול נפרדנו, או להתנהג בגסות רוח ולחשוב שעוד נרצה אותם אחר כך? ולאן בכלל נעלם הצורך האבולוציוני שלהם בכיבוש? למה במקום להתאמץ לרכוש את לבנו עד שניפול שדודות לרגליהם, הם מתנהגים כאילו עלינו להיות אסירות תודה על שהם בחרו להקדיש דווקא לנו, מכל הבנות בעולם, את זמנם היקר?!"

 

יש לכם תשובות לשאלות הקשות של דניס? גם אתם חוויתם חוויות דייטינג מצלקות? טקבקו אותנו!

 


הכתבה המלאה, השבוע בעיתון "לאשה"

 

עוד השבוע בעיתון "לאשה":

  • עובדות שלא ידעתן על קרום הבתולים 
  • על סימון דה-בובואר, שהחודש מלאו מאה שנה להיוולדה
  • הפקת אופנה מיוחדת ממילנו

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאשה בפייסבוק
מומלצים