שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צה"ל סגר מסלולי טיולים לאורך גבול מצרים
  בעקבות נהירה המונית של פלסטינים מרצועת עזה לסיני הוחלט על סגירת מסלולי טיול ואתרי תיירות הסמוכים לגבול ישראל מצרים. זאת, מחשש למעבר גורמי טרור לאזור. אתמול נסגר לתנועה כביש מס' 10 לאורך הגבול

  מסלולי טיול ואתרי תיירות הסמוכים לגבול ישראל מצרים ייסגרו החל ממוצאי שבת לכניסת מטיילים בעקבות מעבר של עשרות אלפי פלסטינים מרצועת עזה לסיני. כך נמסר מדובר צה"ל. אתמול נסגר לתנועה גם כביש מספר 10 לאורך הגבול.

   

  ההחלטה על סגירה זמנית של האזור התקבלה על מנת להגביר את ההגנה על גבול מצרים ועל אזרחי ישראל לאור חשש מעבר גורמי טרור לאזור. 

   

  על פי ההחלטה, השטחים שנסגרו לכניסת ישראלים הם חולות עגור, אזור באר מילכה, בארותיים, עזוז, אזור הר חריף, בורות לוץ, נחל עקרב, נחל אילות, הר רמון, מעבר ערוד, הר שגיא, הר כרכום, שער צניפים, הר אילת, עין נטפים, נחל צפחות, נחל שלמה, נחל יהושפט, נחל גשרון, נחל שני והקניון האדום. צה"ל קרא לישראלים להימנע מלהגיע לאזורים שנסגרו.

   

  אתמול סגר צה"ל זמנית את כביש מספר 10 שלאורך גבול ישראל מצרים לנסיעת אזרחים. הכביש נסגר בין רצועת עזה לעובדה, על רקע המעבר המסיבי של פלסטינים מרצועת עזה לסיני.

   

  במסגרת הגברת העירנות, נקט צה"ל מספר פעולות על מנת להגביר את ההגנה על הגבולות. "בין היתר, מתקיימות הערכות מצב משותפות של כלל גורמי הביטחון וביטחון הפנים וצה"ל מקיים קשר עם היישובים בדרום ומנחה אותם בהתאם להערכות המצב", נמסר.

   

  גם ביישובים הסמוכים לגבול הוגברה הכוננות. בכל יישוב נערך תרגול של כיתות הכוננות. תושבים במקום אמרו כי הם לא מתרגשים מהמצב.

   

  במקביל, קרא השבוע המטה ללוחמה למטיילים ישראלים לצאת מיד מסיני, בשל החרפת איום הטרור בעקבות פריצת הגבול בין רצועת עזה למצרים. לאחרונה הוחרפו מאוד איומי הטרור בסיני", נאמר בהודעת המטה ללוחמה בטרור, "גורמי טרור השוהים בסיני פועלים לביצוע פיגועי חטיפת ישראלים שם והעברתם לרצועת עזה". 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים