שתף קטע נבחר

תל-אביב: בן 28 חשוד שדקר למוות את אחיו

אחיו של הנרצח הזעיק את מד"א, שנאלץ לקבוע מוות. מחקירה ראשונית עולה כי ככל הנראה, בעקבות ויכוח שפרץ בין השניים, דקר הצעיר את אחיו הגדול. הוא הודה במעשה

גבר בן 44 נדקר הערב (שבת) למוות בשכונת כפר שלם בתל-אביב. המשטרה עיכבה לחקירה את אחיו של הנרצח המתגורר בדירה עמו ועם הוריו.

 

סמוך לשעה 18:00 התקבל דיווח במד"א, על ידי אחיו הצעיר של הנדקר. צוות מד"א שהגיע לדירה ברחוב יצחק טייב נאלץ לקבוע את מותו של הנדקר.

 

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי ככל הנראה, בעקבות ויכוח שפרץ בין האחים - שהיו לבד בדירה - דקר הצעיר את אחיו הגדול. לשוטרים סיפר האח, בן 28, כי אלמוני הגיע לדירה, פתח את הדלת, דקר את אחיו ונמלט מהמקום. לאחר מכן שינה את גרסתו והודה כי דקר את אחיו למוות, מכיוון שהוא משתמש בסמים ויושב בבית בחוסר מעש. לדבריו, אחיו אמר לו "בוא נראה אותך דוקר אותי", ואז דקר אותו.

 

החשוד בדקירה סיפר כי המקרה אירע לאחר שחזר מבית כנסת. לדבריו, הוא ואחיו - שניהם גרושים - החלו בוויכוח שיגרתי. הוא הוסיף כי השניים התווכחו והתקוטטו פעמים רבות על רקע בעיות אישיות של הנדקר בתקופה האחרונה. 

 

פרמדיק מד"א, דוראל גת, סיפר ל-ynet: התקבל במוקד מד"א דיווח על אדם שסיפר שדקרו את אחיו. כשהגענו למקום פגשנו את האיש שצעק לנו - 'בואו מהר, אח שלי נדקר'. נכנסנו לדירה ושם מצאנו את האדם שרוע ללא רוח חיים עם דקירה בחזה באזור הלב. נאלצנו לקבוע את מותו".

 

השוטרים הזמינו למקום מעבדת זיהוי פלילי ניידת, על מנת שתאסוף ראיות ממקום האירוע.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דורון גולן
זירת רצח. ארכיון
צילום: דורון גולן
מומלצים