שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אל תשליכני

  אמני ישראל יצדיעו לזקני ישראל באירוע הזדהות שמטרתו להשיב את הכבוד לזיקנה. ישתתפו בהתנדבות בין היתר להקת הכל עובר חביבי ושלומית אהרון, ישראל גוריון, שלום אסייג, עידו תדמור ושימי תבורי

  באיגוד אמני ישראל מתייחסים אל המשפט "והדרת פני זקן" ברצינות גמורה וזו בדיוק הסיבה שהובילה להחלטה לקחת חלק במופע הצדעה רב משתתפים למען זקני ישראל. המופע, "להשיב את הכבוד לזיקנה", יוזמה של המשרד לעניני גמלאים, איגוד אמ"י ועמותת "מאיר פנים – כוח לתת", ייערך ביום א' ה-10 בפברואר בהיכל התרבות בפתח תקווה.

   

  את הערב יפתח נשיא המדינה שמעון פרס בברכות. באירוע, אותו ינחו מני פאר ובנו עופר, ישתתפו בהתנדבות בין היתר חברי מקהלת אריאל, אילי גורליצקי ויונה עטרי, להקת הכל עובר חביבי ושלומית אהרון, ישראל גוריון, להקת הפרברים, שלום אסייג, עידו תדמור ושימי תבורי. לאירוע יגיעו מאות גמלאים וקשישים, שרים וחברי כנסת.

   

  "ארגון אמני ישראל רואה זכות גדולה לשתף פעולה עם היוזמה של המשרד

  לענייני גמלאים", אומר יענקלה מנדל יושב ראש אמ"י, "שמחנו לקבל את הפנייה ולרתום את האמנים למען המטרה החשובה הזו, בשאיפה שאירוע שכזה יעלה את המודעות לנושא".

   

  מופע ההצדעה למען זקני ישראל הוא חלק מהמיזם הממשלתי להקמת ועדה בין-משרדית לטיפול באלימות כלפי קשישים בראשה עומד מנכ"ל המשרד לענייני גמלאים, ד"ר אבי ביצור. "הוועדה הבין משרדית למאבק באלימות נגד קשישים, תפעל לחיזוק בטחונם האישי של גמלאים וקשישים החיים במדינת ישראל, למניעת ולמיגור התופעה של פגיעה בקשישים ולחקיקה שתחמיר את הענישה לעבריינים הפוגעים בקשישים. כולנו נתגייס על מנת להשיב את הכבוד לזיקנה".

   

  יושב ראש עמותת "כוח לתת", דודי זילברשלג סיכם ואמר: "מדינה שלא יודעת לקיים את מייסדיה ונוטשת את זקניה, מאבדת את זכות קיומה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  גוריון. בין המשתתפים באירוע
  צילום: אלוני מור
  לאתר ההטבות
  מומלצים