שתף קטע נבחר

בן 16 קשר ילד מיישובו, הצמיד לו סכין - ואנס

נער מאזור זיכרון יעקב מואשם בביצוע מעשה סדום בבן 13 מיישובו. יחד עם ילד נוסף, הוא הביא אותו למבנה נטוש, קשר אותו בידיו וברגליו והשליכו על מזרון. לבסוף, תחת איומי סכין, ביצעו בו השניים את זממם

כתב אישום מזעזע הוגש בסוף השבוע לבית המשפט המחוזי בחיפה. על פי האישום, ילד בן 13 מיישוב באזור זיכרון יעקב נפל קורבן להתעללות מינית מצד ילד בן גילו ונער בן 16, תושבי היישוב.

 

המקרה, המתואר בכתב אישום שהגישה פרקליטות מחוז חיפה, אירע לפני כשבוע, אז הגיע ילד לביתו של הקורבן וקרא לו לבוא עמו. השניים הלכו לבית נטוש, שבסמוך אליו התחבא הנער הנאשם. הנער נכנס לבית, תפס את הקורבן וקשר אותו בידיו. לאחר מכן אחז הילד השני בקורבן, בעת שהנער קשר גם את רגליו.

 

בכתב האישום מתואר, כי כאשר החל הילד לצעוק נעמד הנאשם מאחוריו ואטם את פיו בידו. הנער "הצמיד סכין לגרונו של המתלונן ואיים עליו באמרו 'אם תצעק או תספר למישהו אני אשחוט אותך עכשיו, אהרוג אותך ואקבור אותך כאן, ואף אחד לא יידע".

 

עוד עולה מכתב האישום כי הנער דחף את הילד על מזרון שהיה במקום. הילד השני ביצע בו מעשה סדום, ואילו לאחר מכן שלח אותו הנאשם החוצה, לשמור שאיש לא יפריע להם. בהמשך מתואר כיצד ביצע הנאשם פעמיים מעשה סדום בילד, "תוך שהוא מתעלם מתלונותיו של המתלונן על כך שכואב לו".

 

לאחר שביצע את זממו בילד, איים עליו הנאשם פעם נוספת ואמר לו, "אם תספר למישהו על מה שהיה אני ארביץ לך ואשלח מישהו שירביץ לך. אני אשלח ארבעה אנשים".

 

הנער הנאשם נעצר זמן קצר לאחר המקרה. במקביל להגשת כתב האישום הוגשה בקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים. הילד השני אינו מואשם, משום שגילו מתחת לגיל האחריות הפלילית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים