שתף קטע נבחר

צפת: בן 43 חשוד בהתעללות בבתו בת ה-6

חוקרי משטרת צפת עצרו את תושב העיר אחרי שאשתו, שנמצאת בהריון מתקדם, התלוננה כי תקף פיזית את בתם הקטנה. "נבדוק האם מדובר בהתעללות חוזרת", אמרו במשטרה

תושב צפת בן 43 נעצר לפנות ערב (יום ד') על ידי שוטרי תחנת המשטרה בעיר, בחשד כי תקף את בתו, בת שש וחצי, וגרם לה חבלות במספר מקומות בגופה. אשתו של הגבר, הנמצאת בשלבי הריון מתקדמים, היתה זו שהתלוננה נגדו, והחשוד משתף פעולה עם חוקריו.

 

ראש מדור החקירות בתחנת משטרת צפת, פקד אסף אייזנברג, סיפר ל-ynet: "חשוב להדגיש שאנו נמצאים בראשיתה של החקירה, ולכן לא ניתן להיכנס לפרטים מדוקדקים לגבי אופי החבלות שנגרמו לילדה. תושבת העיר בת 26 התלוננה נגד בעלה כי תקף באלימות פיזית את בתם המשותפת. בעקבות גביית עדות מפורטת ממנה אותר האב ונעצר לחקירה".

 

במשטרה ינסו לבדוק את הרקע להתעללות לכאורה, וכן האם זו חזרה על עצמה.

 "האישה עצמה לא סבלה משום סממן של אלימות מצד בעלה ולדבריה, מדובר רק בתקיפת בתם", הוסיף פקד אייזנברג. "אנחנו צפויים בהמשך לגבות עדות מהילדה בסיוע חוקרת נוער, כדי לשמוע גם את גירסתה".

 

בני הזוג משתייכים למגזר הדתי בעיר, ולגבר החשוד בתקיפה יש גם ילדים מאשתו הראשונה. חקירתו של האיש צפויה להימשך, והמשטרה תבקש להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בצפת.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים