שתף קטע נבחר

אישום: כלא ואנס נערה - וניסה לרצוח אותה

אמנון לוי מבני-ברק נאשם כי התעלל, אנס וכלא במשך שנים נערה שהכיר. לאחרונה הוגש נגדו כתב אישום גם על ניסיון לרצוח אותה. כשהתעוררה הצעירה מהתרדמת שבה שקעה - סיפרה על האימה שחוותה מאז שמלאו לה 15. עדותה הובילה לכתב האישום הנוסף. הנאשם טוען: אני זה שנוצל

לבית המשפט המחוזי בתל-אביב הוגש הבוקר (יום ד') כתב אישום נגד אמנון לוי (47) מבני-ברק הנאשם בהתעללות מינית מתמשכת בנערה מאז מלאו לה 15. לוי נעצר לפני חודשים ספורים, לאחר שניסה לרצוח את הצעירה (כיום בת 22) בכך שהטיח לבנה בראשה וניסה לחנוק אותה.

 

בנובמבר אשתקד הוגש נגדו כתב אישום המייחס ללוי ניסיון רצח. במשך ארבעה חודשים הייתה הצעירה בתרדמת, ורק כאשר התעוררה סיפרה על ההתעללות הקשה שעברה מידיו.

 

על-פי כתב האישום, לוי אנס את הנערה במשך שנים, ביצע בה מעשי סדום, כלא אותה ותקף אותה. המעשים החלו כאשר הנערה - אשר התגוררה בפנימייה - התיידדה עם לוי לאחר שהיה בקשר זוגי עם בת משפחתה והשניים נפרדו. הוא נהג להגיע לפנימייה שבה שהתה, ולקח אותה לטיולים במכוניתו.

 

באחד הטיולים ב-2001 החל ללטף אותה ולנשקהּ, ואז אנס אותה. במקרה אחר לקח אותה לפארק בתל-אביב, ואנס אותה שוב. כמה חודשים לאחר מכן שוב אסף אותה, וחרף סלידתה ממנו והתנגדותה, תקף אותה באגרוף לפניה, איים עליה שירצח אותה, וכך במשך תקופה ארוכה אנס אותה כשהיא נתונה תחת איומיו.

  

על פי כתב האישום, ב-2004 - כאשר מלאו לנערה 18 שנים - שכר לוי דירה בעבורה, נהג לצאת למקום העבודה שלו בשעות הבוקר, לנעול אותה בדירה ולומר לה:

"גם אם תצעקי עד מחר, אין מי שישמע אותך". במשך אותה תקופה נהג לקיים עמהּ יחסי מין בניגוד לרצונה, תקף אותה והמשיך במעשי האונס.

 

ב-2005 החליט לרשום אותה למדרשה כדי לחזק את אמונתה הדתית, וניסה לשכנע אותה להתחתן איתו. גם בתקופה זו המשיך לאנוס אותה. בבקשת המעצר עד תום ההליכים שהגישה הפרקליטות באמצעות עו"ד יעל הראל, הכחיש לוי את המיוחס לו, טען כי מדובר בעלילה וכי הוא זה שנאנס ונוצל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
אילוסטרציה
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים