שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אל תיתן לי אצבע, אני רוצה את כל היד

  גברברי האצבע האחת תמיד יציעו לך קשר צר ומוגבל. הם תמיד ישארו בסביבה, יסמנו טריטוריה, יתקשרו מידי פעם. הם יתנו לך לטעום קצת ממה שלעולם לא יהייה באמת שלך

  בזמן האחרון אני נתקלת בהרבה גברברי האצבע האחת. נראה לי שמגיפה מתפשטת.

   

  לגברים בעלי האצבע האחת יש אצבע מקסימה. באמת. האצבע שלהם שנונה, אינטליגנטית, מצחיקה. יש להם אצבע עם מבט עמוק בעיניים וג'ינס משופשף, בדיוק כמו שאני אוהבת. אצבע גברית כזאת, גבוהה, מעניינת. האצבע שלהם באמת מאוד מפתה.

   

  הבעיה היא שאני לא מחפשת רק אצבע. אני רוצה את כל היד.

   

  גברברי האצבע האחת תמיד יציעו לך קשר צר ומוגבל. הם תמיד ישארו בסביבה, יסמנו טריטוריה, יצלצלו באופן לא עקבי אך עם זאת החלטי. הם יתנו לך לטעום קצת ממה שלעולם לא יהייה באמת שלך. גברברי האצבע האחת, כמו במופע פיפ שואו מתוזמן היטב, יגרמו לך להסתקרן ולרצות לראות עוד, ואז יסגרו את המסך. וגם אם תשימי עוד מטבע בחריץ, זה שוב יהייה רק לזמן מוגבל.

   

  והאמת, שלפעמים את רוצה להסתפק בזה, כי אולי עדיף אצבע מאשר כלום.

   

  ואולי בעצם האצבע היא רק ההתחלה, והיא לאט לאט תתפתח לגוף...

   

  ואולי אם האצבע הזאת תכיר אותך יותר, היא תבין מה יש לה פה.

   

  אבל למעשה את כבר יודעת - מה שהתחיל באצבע, נגמר בקושי בזרת, ואין למה לחכות.

   

  גברברי האצבע האחת יגרמו לך לחשוב שזמן הוא גורם עיקרי ב"יחסים" האלה. אבל אהבה - או שהיא מתרחשת, או שלא. אין באמצע. ואם משהו לא מתקיים היום, אז גם מחר הוא לא יקרה פתאום. אם היום הוא עדיין לא יוצא מגדרו בגללך והוא תקוע באדישות, נראה שאת פשוט לא האחת שלו. מחר הוא ייתקל באחרת שכן תעורר בו את כל הרגשות הרדומים, והוא יתאהב בה גם בלי לתכנן, ובטח בלי להסתכל בשעון.  

   

  בסופו של יום, אם השותף האסטרטגי לא מראה נכונות להוביל איתך יחד מהלך, זה הזמן לפרוש. אם הבחור לא עונה לך, ומחזיר צלצול רק אחרי שעתיים וחצי, וגם אז עושה לך טובה, כי בדיוק יש פרסומות באמצע הסדרה, אז עם כל הרצון הטוב, ועם כל הכוונה, את צריכה להבין: יש לך עסק עם גברבר בעל אצבע אחת.

   

  כבר די התרגלת לאצבע הזאת

  ואז מגיעה פעולת העקירה. נכון, זה כואב, כי כבר די התרגלת לאצבע הזאת. בכל זאת אמרנו כמה היא מושכת, כמה היא כובשת, בלי מאמץ בכלל. אבל כמו עשב שוטה שמתפשט, את יודעת שעדיף לחתוך אותו עכשיו, כי אחר כך הוא כבר יצוץ מכל פינה.

   

  פעולת העקירה אולי קצת ברוטלית, אבל הכרחית, למען המחר. למען משהו יותר נכון שיגיע אלייך. אם את רוצה בן זוג שלם, מתמסר, אוהב, נמצא. אז גם אם זה כואב עכשיו, ותרי על האצבע, כי היא לא מה שאת באמת צריכה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  מה שהתחיל באצבע, נגמר בקושי בזרת
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים