שתף קטע נבחר

נתניהו מנע כניסת כתבים לארוע פומבי שבו נאם

יו"ר האופוזיציה מנע ברגע האחרון כניסת עיתונאים לכנס בנושאי חינוך שאליו הוזמן. נתניהו מתמודד בימים האחרונים עם ממצאי תחקיר על נסיעתו ללונדון, אך נמנע לפי שעה מלהשיב לשאלות התקשורת בנושא

מסרב לענות לשאלות בציבור? יו"ר האופוזיציה, בנימין נתניהו, מנע הבוקר (יום ב') כניסת עיתונאים לכנס בנושא חינוך שבו נשא דברים. אל הכינוס, שנערך בקיבוץ שפיים, הוזמנו נציגי כלי התקשורת, ונוכחותו של נתניהו עוררה עניין רב, שכן הוא עדיין לא התעמת ישירות בציבור עם העובדות שהועלו בתחקיר ערוץ 10 אודות נסיעתו ללונדון בעת מלחמת לבנון השנייה.

 

ראש האופוזיציה סירב לאפשר לכתבים להיכנס לאולם שבו נאם, למרות שהוזמנו למקום מראש. בנוסף, סירב נתניהו לענות לשאלות עיתונאים כאשר נכנס למקום. בעת שנכנס לאולם נשמע נתניהו אומר לאחת ממארגנות הכינוס כי לא ידע מראש שזה מה שמצפה לו. לאחר שסיים לנאום - הוא חמק מיציאה צדדית, ונמנע ממגע עם הכתבים שהמתינו לו.

 

יצוין כי בארוע פוליטי שנערך אמש באשקלון נמנע נתניהו להשיב לשאלות עיתונאים, אך מסר את גירסתו לממצאי התחקיר. "שילמתי את הוצאותיי הפרטיות מכיסי הפרטי", אמר וטען כי הוא ורעייתו סופגים הכפשות והתקפות בלתי פוסקות.

 

הוא תקף את הפרסומים נגדו ואמר: "רבותיי יש לי חדשות, ככל שנתקרב לבחירות ההתקפות

הללו יגברו ואני לא מציע להתרגש מזה. זהו קמפיין מאורגן שיטתי, מסולף, של יריבים פוליטיים שמזינים את התקשורת חדשות לבקרים".  

 

נתניהו הוסיף: "זה לא ירתיע אותי, זה לא יעצור אותי וזה לא יגרום לי לסטות מהעקרונות שאני מאמין בהם כל ימי חיי. מטרתם של יריבינו ברורה, הם רוצים למנוע מהליכוד לחזור להנהגת המדינה ולהחליף את הממשלה הנוכחית שהעם מאס בה".

 

פרקליטיו של נתניהו אף הגישו בשמו תביעת דיבה בשמו נגד ערוץ 10, על סך שני מיליון שקל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתניהו. עיתונאים החוצה
צילום: צפריר אביוב
מומלצים