שתף קטע נבחר

8 שנות מאסר לגבר שהתעלל מינית באחיניותיו

בית המשפט המחוזי בתל-אביב גזר 8 שנות מאסר על גבר שביצע מעשים מגונים בשלוש אחיניותיו בנות 9, 10 ו-12. הוא נהג לבצע בהן את זממו במהלך מפגשים משפחתיים שנערכו בבית הסבתא. השופטים: "הנאשם ניצל את תמימותן לסיפוק צרכים חולניים"

בית המשפט המחוזי בתל-אביב גזר 8 שנות מאסר בפועל על גבר בן 54 מאשקלון שהורשע בביצוע מעשים מגונים בשלוש מאחייניותיו. הוא ביצע בהן את זממו כאשר היו בנות 9, 10 ו-12. פרט לעונש המאסר ישלם האיש קנס של 30 אלף שקלים.

 

האיש ניצל את העובדה שהבנות הגיעו לעיתים קרובות למפגשים משפחתיים בבית סבתם. בחלק מהמקרים היו שם גם בנותיו שלו. הוא נהג לגשת לאחייניות בזמן שישנו ולגעת באיבר מינן. באחת מהן הוא ביצע את המעשים מאז שהייתה בת 12 ובמשך 4 שנים.

 

האחייניות סובלות עדיין מתסמינים פוסט טראומתיים כגון פחד מחושך וחשש לישון לבד. המבוגרת מביניהן (כיום בת 22) כועסת על עצמה על כך שלא הצליחה להגן על קרובות משפחתה.

 

בית המשפט כתב בגזר הדין כי "שלוש מתלוננות קטינות נפלו קורבן למעשי התעללות מינית בזויים ומעלי שאט נפש שביצע בהן הנאשם, דודן האהוב, בהזדמנויות שונות במהלך מפגשים משפחתיים ובעיקר בשבתות ובחגים".

 

השופטים הוסיפו כי: "הנאשם ניצל את קטנותן, תמימותן וחוסר האונים שלהן וכן את מעמדו וסמכותו בקרב המשפחה כדוד אוהב ותומך ועשה בהן שימוש ככלי נוח ונגיש לסיפוק צרכיו המיניים החולניים".

 

הנאשם לא הביע חרטה על מעשיו ולא לקח עליהם אחריות. הערכת מסוכנות שנערכה לו קבעה כי מדובר בפדופיל שעלול לסכן ילדים קטנים בעתיד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים