שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  צביקה פיק לא ישתתף ב"גריז"

  למרות ההכרזה החגיגית על השתתפותו במחזמר, המאסטרו לא יגלם את שדר הרדיו המיתולוגי. הסיבה לדברי המפיקים: "בעלי הזכויות על המחזמר הטילו וטו על השתתפותו". לדברי פיק: היתה בעיה בלו"ז

  לדאבון ליבן של המעריצות, צביקה פיק ייאלץ לוותר על המיקרופון של שדר הרדיו וינס פונטיין אותו אמור היה לגלם בהפקה הבימתית של המחזמר "גריז" כפי שפורסם לראשונה ב-ynet. ההודעה הרשמית על ליהוקו של פיק לתפקיד נעשתה בחודש שעבר במהלך שידור תכנית הריאליטי של "רשת", במהלכה ביצע הזמר מחרוזת שירים מתוך המחזמר "שיער" בו השתתף בתחילת שנות השבעים. באותה התכנית הוכרז גם ליהוקה למחזמר של הרקדנית והזמרת מיכל אמדורסקי.


  פיק. כבר לא

   

  שלושה שבועות מאוחר יותר מסתבר שלמרות הרצון הטוב, פיק לא ישתתף בהפקה. "אני לא בפנים בינתיים", אמר פיק ל-ynet, "הם הציעו הצעה, דנו בה והיות ואני לא יכול לקבל אותה בגלל לוחות זמנים, אני לא שם. לא חתמתי על הסכם ולכן אין ביטול".

   

  ובכל זאת היתה הכרזה טלוויזיונית חגיגית בנוכחותך.

   

  "אני לא הכרזתי על שום דבר. הם הכריזו. לא הגענו להסכמה ולא נחתם הסכם, כך שכל זמן שאין התחייבות, כלום לא סגור".

   

  בהפקת המחזמר מציגים תמונה קצת שונה שקשורה בתכתיבים שהטילו בעלי הזכויות של "גריז" בניו יורק ובלונדון על הליהוק להפקה הישראלית. "בעלי הזכויות הטילו וטו על הליהוק", אומר יריב יפת, מפיק המחזמר ומסביר, "רמזו לנו בעדינות שמדובר קודם כל בתפקיד לשחקן ומעבר לכך, הם חשבו שבגלל פערי הגילאים מול שאר הקאסט, צביקה יכול להיתפש כנטע זר בהפקה".

   

  מאחורי הקלעים מספרים ל-ynet על התנהלות בעייתית של המאסטרו. "הוא לא החזיר טלפונים, קבע פגישות באמצע הלילה ודרש שיגדילו לו את התפקיד", אומרים גורמים בהפקה. ואולם, כיוון שמדובר במחזמר קיים, רכישת הזכויות מותנית בהעתק מדויק ששומר על כללים נוקשים המוכתבים מראש. "אסור לנו לשנות, לגרוע או להוסיף מהטקסט שקיבלנו", הם אומרים ומדגישים כי גם מבחינת העיצוב והליהוק הנוהל זהה ומוקפד הקפדה יתרה.

   

  יפת הציע לפיק להצטרף אליו ולבמאי משה קפטן, ללונדון לסבב פגישות עם בעלי הזכויות, אך פיק סרב. קפטן ויפת, שנמצאים בלונדון, הופתעו לגלות אתמול (ג') שבעוד הם מנסים להלחם על מקומו של פיק בהפקה, זה מצדו שלח סמס למפיקת תכנית הטלוויזיה אתי אנטה ובה הודיע לה על פרישתו. "הוא ביקש להקדים תרופה למכה במקום להבין שזה קורה לפעמים. עם כל הרצון הטוב יש מצבים שבהם זה פשוט לא מתאים", אומר יפת, "במקום להתחיל חרושת של שמועות הוא יכול היה פשוט לדבר איתנו, אבל גם במקרה הזה לצערנו צביקה פיק התנהג כמו צביקה פיק".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ערוץ 5+
  מי יחזיק את המיקרופון של וינס?
  צילום: ערוץ 5+
  לאתר ההטבות
  מומלצים