שתף קטע נבחר

חד"ש בחרה את מוחמד ברכה לכהונה נוספת

750 חברי מועצת התנועה בחרו את ח"כ מוחמד ברכה לכהונה שנייה כיו"ר המפלגה. ברכה, שזכה לרוב מוחץ של 75 אחוזים, אמר: "בבחירות הבאות לכנסת כוחנו רק ילך ויגדל"

יושב ראש תנועת חד"ש, חבר הכנסת מוחמד ברכה, נבחר היום (שבת) לכהונה שניה כיושב ראש המפלגה. ברכה גבר על עורך הדין ואליד אל-פהום לאחר שזכה ב-75 אחוזים מקולות הבוחרים.

 

"היום היה פה מפגן של דמוקרטיה שאינו שגור במחוזותינו. אני מאמין שבבחירות הבאות לכנסת כוחנו רק ילך ויגדל", אמר ברכה בשיחה עם ynet. בנוסף בחרה מועצת חד"ש את ועדת הביקורת ואת מזכירות המפלגה, הכוללת 55 איש.

 

אחרי המפגן המרשים של כינוס ועידת חד"ש בדצמבר האחרון התכנסו היום 750 חברי המועצה לבחור את מי שינהיג את המפלגה בבחירות הבאות לכנסת. ברכה התמודד מול אל-פהום, פעיל ותיק בחד"ש ובעבר אף שימש כחבר מזכירות. ברכה אמר כי על אף שמדובר באדם רציני, היה ברור כי הוא ינצח ויזכה ברוב הקולות.

 

חברי המועצה בחרו בנוסף שלושה סגנים לברכה, ביניהם חברת הכנסת לשעבר תמר גוז'נסקי, הכומר שחאדה שחאדה וד"ר זוהיר טיבי. כמו כן, נבחרו 55 חברי מזכירות, ביניהם חברי הכנסת המכהנים של חד"ש, ד"ר חנא סווייד ודב חנין.

 

"הוכחנו היום מהי הדרך האמיתית שבאמצעותה יש לנהל את הדמוקרטיה. גם בעתיד נמשיך בדרך שלנו ונוסיף להיות המפלגה עם הרקורד הגדול ביותר בכל הנוגע לתהליך השלום ולעשייה החברתית", אמר ח"כ ברכה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ברכה. כהונה שנייה
מתוך אתר הכנסת
צילום: ירון ברנר
סגנית. גוז'נסקי
צילום: ירון ברנר
מומלצים