שתף קטע נבחר

למה בזק בינ"ל מציעה לדתיים לשלם יותר?

החברה מציעה שירות סינון ב"מתנה" לדתיים, אולם כשמתקשרים לברר מחירים מתברר כי חיבור ללא סינון עולה פחות. החברה: "ההשוואה מתייחסת למחירי מבצע ולא למחירון"

בעיתון הדתי "בשבע" פורסמה מודעה על מבצע של בזק בינלאומי: שירות סינון האתרים "מורשת", שעולה 11.90 שקל לחודש, יוענק במתנה ללקוחות חדשים. התקשרנו למוקד המכירות ושם אמרו לנו שאפשר לקבל את המבצע בחיבור של 1.5 מגה ב-45.90 שקלים לחודש, וב-2.5 מגה ב-54.90 שקלים לחודש, שניהם בהתחייבות לשנה.

 


מתוך המודעה בעיתון הדתי

  

התקשרנו שוב, הפעם בלי לאזכר את המבצע. חבילת 1.5 מגה הוצעה לנו ב-39.90 בחודש בהתחייבות לשנה, וה-2.5 מגה ב-49.90 – ששה שקלים פחות מהמחירים של המבצע. כששאלנו אם אפשר לקבל גם שירות סינון, נאמר לנו שכן, אבל בחבילה יקרה יותר: 1.5 מגה ב-45.90 ו-2.5 ב-54.90 שהם ששה שקלים יותר - ובדיוק המחיר שהוצע לנו למבצע מורשת. 

 

 

במילים אחרות, שירות הסינון עולה ששה שקלים בחודש. הנחה של 50% ממחירו הרגיל, אבל לא מתנה, כך על פי מספר שיחות אקראיות שביצענו. האזינו להקלטה בה ניתן לשמוע חלקים מהשיחות הללו.

 

תגובת בזק בינלאומי

מבזק בינלאומי נמסר בתגובה: "אנו חוזרים ומדגישים כי מדובר במבצע בו ניתן האינטרנט המסונן מתנה! ההשוואה בכתבה למחיר מבצע אחר שחל באותה נקודת זמן ולא למחיר המחירון, הופכת לצערנו את הכתבה לשגויה ולא נכונה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים