שתף קטע נבחר

בן-אליעזר ריכל על ברק: המיקרופון קלט

שר התשתיות סבר כי השיחה בינו לשר שמחון תישאר חסויה, אך השיחה נקלטה בזכות מיקרופון פתוח שהיה לידו. הוא תיאר את היחסים המתוחים בין ברק לאולמרט: "אהוד יושב איתו, אוכלים, שותים, נדמה לי שלוש שעות... יוצא החוצה - מתחיל הטירוף"

מה באמת חושב באמת השר בנימין בן-אליעזר על יו"ר מפלגתו אהוד ברק? שיחה בין שר התשתיות לשר החקלאות, שלום שמחון, נקלטה היום (א') במיקרופונים של ערוץ 2 וערוצי הטלוויזיה האחרים. השר בן-אליעזר לא חסך ביקורת בשיחה בארבע עיניים על שר הביטחון.

 

במהלך ישיבת הממשלה התנהלה שיחה פרטית בין השרים בן-אליעזר לשמחון. שר התשתיות אמר על ברק: "אם הוא רוצה לקום ולהתאבד, יקום ויתאבד. אני לא איתך". שר הביטחון לא נכח בישיבה ובן-אליעזר ניצל את ההזדמנות לשוחח בארבע עיניים במערה בבית שערים עם אחד המקורבים לברק. "שמע, אני אומר לך עוד פעם, הבעיה, אם אתה שואל לדעתי, אני אומר לך כחבר, לא אמרתי לו את זה, אמרתי את זה לאהוד, אני חושב שאהוד, אשם בזה".

 

על היחסים בין ראש הממשלה, אהוד אולמרט, לשר הביטחון ברק - סיפר בן-אליעזר: "אהוד יושב איתו, אוכלים, שותים, נדמה לי שלוש שעות... יוצא החוצה - מתחיל הטירוף. זה סיפור אמיתי! אומר לי אולמרט: 'יושב איתי שלוש שעות, אשתי אוכל וזה ו... מה לא עושים, יוצאים החוצה - טירוף".

 

בהמשך השיחה הציע בן-אליעזר לשמחון לשפר את מצבו של ברק: "עכשיו אין לו סביבה, אין לו, אין לו, אין לו. אני רציתי להביא לו את אייל חומסקי, או אייל ארד, מישהו... אני רוצה להדביק לו את חיים אסא, אתה יודע מי זה חיים אסא? אני רוצה לשים לו עורך דין רציני שיישב איתו, שיתחילו, אי אפשר!". רק בשלב הזה הבחין בן-אליעזר כי המיקרופון שלידו פתוח.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בן-אליעזר. כולם שמעו
צילום: יותם פרום
מומלצים